تعداد بازدید : ۴۲۵
کد خبر : ۱۹۶۴۵۷
عملکرد پتروشیمی شرق‌نشین بررسی شد؛
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
برای هفتمین هفته متوالی نرخ های اوره پریل "خراسان" با افت مواجه شد.

افت نرخ‌های اوره پریل

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۲.۵۰۰ تن محصول اوره پریل شرکت پتروشیمی خراسان در بورس کالا بودیم که با افزایش نامحسوس ۵۰ تنی در مقایسه با هفته گذشته با تقاضا و معاملات ۶۰۰ تنی این محصول روبرو گردید. میانگین نرخ هر تن از این محصول با کاهشی ۲ درصدی در مقایسه با هفته قبل از آن به ۲۰ میلیون و ۱۵۳ هزار ریال رسید. ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۱۲ میلیارد و ۰۹۱ میلیون ریال رسید که با توجه به افزایش مقادیر معامله این محصول در مقایسه با هفته قبل رشد نامحسوس را نشان می‌دهد.
همچنین دیگر محصول اصلی شرکت یعنی کریستال ملامین در ادامه روند کاهشی تقاضا در هفته‌های گذشته، تنها شاهد ۱۳۰ تن معامله از عرضه ۲۸۰ تنی بود و با نرخ ۹۹ میلیون و ۴۳۲ هزار ریال به فروش رسید. نرخ فروش این محصول نسبت به هفته قبل نیز بر خلاف معاملات هفته گذشته این محصول با افزایش نامحسوس ۰.۵ درصدی همراه بود و ارزش معاملات نیز به ۱۲ میلیارد و ۹۲۶ میلیون ریال رسید.
 
افت نرخ‌های اوره پریل
لازم به ذکر است برای هفتمین هفته متوالی شاهد کاهش نرخ‌های اوره پریل پتروشیمی خراسان در بورس کالا هستیم که این موضوع خبر خوبی برای سهامداران این شرکت محسوب نمی‌شود. جدول و نمودار ماه‌های اخیر قیمتی اوره گرانول و کریستال ملامین شرکت را در ادامه مشاهده می‌نمایید.
 
افت نرخ‌های اوره پریل
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: