تعداد بازدید : ۵۶۹
کد خبر : ۱۹۶۵۸۴
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در گفتگو با بورس نیوز:
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
پتروشیمی خوزستان تنها تولید کننده رزین اپوکسی و پلی کربنات در کشور است و توان تولید ۲۵ هزار تن پلی کربنات و ۱۰ هزار تن رزین اپوکسی را دارد.
 
در شرایط تحریم، مشکلی تامین خوراک و مواد اولیه وجود ندارد
 
رضا صالح احمدی مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در خصوص وضعیت فعلی این شرکت و نحوه ارائه محصولات در بورس کالا به خبرنگار بورس نیوز گفت: این شرکت کلیه محصولات خود را در بورس کالا به فروش می‌رساند.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر که فشار‌های سیاسی و اقتصادی تمام فعالان این حوزه را تحت فشار قرار داده، تلاش شده است که هیچ وقفه‌ای در عرضه محصولات در بورس کالا اتفاق نیفتد، این امر از آمار منتشره در ۱۰ماه گذشته مشهود است.
 
صالح احمدی به اتفاقات خوب سال ۹۷ اشاره داشت و گفت: چند گرید از محصولات رزین اپوکسی و پلی کربنات توسعه یافته، یکی از آن‌ها پلی‌کربنات‌گرید یو وی دار است که در صنایع لنز خودرو، صنایع الکترونیک، کلید و پریز مصرف دارد و محصول دیگر در بازار داخلی، تولید رزین اپوکسی گرید پودری بوده که قبلا تولید نمی‌شد و در صنعت رنگ مصرف دارد.
 
وی افزود: واردات محصولات نام برده در گذشته از دو کشور آلمان و کره جنوبی صورت می‌گرفت که با تحقیق و توسعه در این حوزه تهیه و در بورس کالا عرضه شد. با توجه به اینکه میزان فروش داخلی رشد چشمگیری داشته دیگر مشکلی بابت تامین خوراک و مواد اولیه وجود نخواهد داشت.
 
در شرایط تحریم، مشکلی تامین خوراک و مواد اولیه وجود ندارد
 
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در خصوص میزان تولید و فروش در شرایط تحریم عنوان کرد: در مقایسه با سال گذشته با رشد در تولید و فروش همراه بوده ایم، تمام تمرکز بر تامین بازار داخلی معطوف بوده که از التهاب در بازار جلوگیری شود؛ هدف از تولید دو محصول رزین اپوکسی و پلی کربنات نیز در همین راستا بوده تا ضرری شامل حال مصرف کنندگان نهایی نشود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: