تعداد بازدید : ۶۸۰
کد خبر : ۱۹۶۵۸۴
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در گفتگو با بورس نیوز:
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
پتروشیمی خوزستان تنها تولید کننده رزین اپوکسی و پلی کربنات در کشور است و توان تولید ۲۵ هزار تن پلی کربنات و ۱۰ هزار تن رزین اپوکسی را دارد.
 
در شرایط تحریم، مشکلی تامین خوراک و مواد اولیه وجود ندارد
 
رضا صالح احمدی مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در خصوص وضعیت فعلی این شرکت و نحوه ارائه محصولات در بورس کالا به خبرنگار بورس نیوز گفت: این شرکت کلیه محصولات خود را در بورس کالا به فروش می‌رساند.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر که فشار‌های سیاسی و اقتصادی تمام فعالان این حوزه را تحت فشار قرار داده، تلاش شده است که هیچ وقفه‌ای در عرضه محصولات در بورس کالا اتفاق نیفتد، این امر از آمار منتشره در ۱۰ماه گذشته مشهود است.
 
صالح احمدی به اتفاقات خوب سال ۹۷ اشاره داشت و گفت: چند گرید از محصولات رزین اپوکسی و پلی کربنات توسعه یافته، یکی از آن‌ها پلی‌کربنات‌گرید یو وی دار است که در صنایع لنز خودرو، صنایع الکترونیک، کلید و پریز مصرف دارد و محصول دیگر در بازار داخلی، تولید رزین اپوکسی گرید پودری بوده که قبلا تولید نمی‌شد و در صنعت رنگ مصرف دارد.
 
وی افزود: واردات محصولات نام برده در گذشته از دو کشور آلمان و کره جنوبی صورت می‌گرفت که با تحقیق و توسعه در این حوزه تهیه و در بورس کالا عرضه شد. با توجه به اینکه میزان فروش داخلی رشد چشمگیری داشته دیگر مشکلی بابت تامین خوراک و مواد اولیه وجود نخواهد داشت.
 
در شرایط تحریم، مشکلی تامین خوراک و مواد اولیه وجود ندارد
 
مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در خصوص میزان تولید و فروش در شرایط تحریم عنوان کرد: در مقایسه با سال گذشته با رشد در تولید و فروش همراه بوده ایم، تمام تمرکز بر تامین بازار داخلی معطوف بوده که از التهاب در بازار جلوگیری شود؛ هدف از تولید دو محصول رزین اپوکسی و پلی کربنات نیز در همین راستا بوده تا ضرری شامل حال مصرف کنندگان نهایی نشود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: