تعداد بازدید : ۶۵۳
کد خبر : ۱۹۶۷۸۹
مدیرعملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران گفت:
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
مدیر عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ایران گفت: در صورتی که نمادی در حراج پایانی معامله نداشت، قیمت پایانی نماد تا ساعت ۱۱:۳۰ روز دوشنبه اول مهرماه به عنوان قیمت مرجع دامنه نوسان روز جاری بوده و اگر نمادی روز گذشته معامله نداشت، آخرین قیمت پایانی نماد به عنوان قیمت مرجع تعیین دامنه نوسان نمادها در معاملات امروز در نظر گرفته شده است.

آخرین قیمت پایانی نماد به عنوان قیمت مرجع تعیین دامنه نوسان

به گزارش بورس نیوز، سیده هاجر میرخوشحال با اشاره به اطلاعیه ۳۱ شهریورماه و پیوست ‌های آن که در سایت رسمی فرابورس ایران در خصوص نحوه انجام معاملات در بازار پایه منتشر شده است، گفت: بر اساس این اطلاعیه مقرر شد دوشنبه اول مهرماه، راس ساعت ۱۲:۳۰ حراج پایانی برای نمادهای معاملاتی بازار پایه با دامنه ۶ درصد برای تابلو زرد، ۴ درصد برای تابلو نارنجی و ۲ درصد برای تابلو قرمز برگزار شود و قیمت پایانی نمادهای معاملاتی تا ساعت ۱۱:۳۰ به عنوان قیمت مرجع دامنه نوسان در حراج پایانی باشد.

وی افزود: در صورتی که نمادی در روز دوشنبه تا ساعت ۱۱:۳۰ معامله نداشت، آخرین قیمت پایانی نماد به عنوان قیمت مرجع در حراج پایانی درنظر گرفته شود که به همین ترتیب نیز معاملات روز گذشته انجام شد.

مدیر عملیات بازارهای خارج از بورس فرابورس ادامه داد: مطابق این اطلاعیه در روز سه‌‌شنبه دوم مهرماه، قیمت مرجع برای تعیین دامنه نوسان نمادهای معاملاتی تمامی تابلوهای بازار پایه، قیمت حراج پایانی؛ یعنی حراج دوشنبه اول مهرماه بوده که رأس ساعت ۱۲:۳۰ صورت گرفت.

میرخوشحال خاطرنشان کرد: در صورتی که نمادی در حراج پایانی معامله نداشت، قیمت پایانی نماد تا ساعت ۱۱:۳۰ روز دوشنبه اول مهرماه به عنوان قیمت مرجع دامنه نوسان روز جاری بوده و اگر نمادی روز گذشته معامله نداشت، آخرین قیمت پایانی نماد به عنوان قیمت مرجع تعیین دامنه نوسان نمادها در معاملات امروز در نظر گرفته شده است.

میرخوشحال بیان کرد: نوسان‌هایی که در سایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران نمایش داده می­‌شود، بر مبنای قیمت پایانی نمادهای معاملاتی در روز معاملاتی قبل است که نحوه محاسبه قیمت پایانی، «قیمت میانگین موزون معاملات» انجام شده است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.