تعداد بازدید : ۱۰۰۲
کد خبر : ۱۹۶۸۵۲
در مقایسه با ماه‌های ابتدایی سال بررسی شد:
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
گزارش عملکرد ماهیانه شرکت خبر از تحقق فروشی ۲۴۵۸ میلیارد ریالی در انتهای عملکرد ۶ ماهه نخست سال جاری دارد که عملکردی مناسب است.

تحقق فروشی ۲۴۵۸ میلیارد ریالی «فنورد»

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از آنکه شرکت نورد و تولید قطعات فولادی سال ۱۳۹۷ را با تحقق زیانی ۴۱۹ ریالی به ازای هر سهم به پایان رساند، گزارش عملکرد ماهیانه شرکت خبر از تحقق فروشی ۲۴۵۸ میلیارد ریالی در انتهای عملکرد ۶ ماهه نخست سال جاری دارد که عملکردی مناسب است.

همانگون که در جدول نیز مشاهده می‌شود، این شرکت در شهریور ماه موفق به فروش بیش از ۷.۶۴۷ تن ورق شد که در مقایسه با مقادیر ۱۲.۰۳۴ تنی فروش ماه گذشته، کاهشی در حدود ۳۵ درصد کاهش را از لحاظ مقدار به ثبت رساند. همچنین، نرخ فروش هر تن ورق تولیدی با تثبیت خود در مقایسه با مرداد ماه، مجددا به سطح ۴۶.۷ میلیون ریال به ازای هر تن رسید.

نکته قابل تامل در خصوص نرخ‌های فروش ورق شرکت در دو ماهه اخیر افت قابل توجه در حدود ۱۰ درصدی این محصول در مقایسه با ماه‌های ابتدایی سال بوده که ادامه این روند می‌تواند منجر به کاهش بیشتر درآمد‌های این شرکت در ماه‌های آتی سال شود.

تحقق فروشی ۲۴۵۸ میلیارد ریالی «فنورد»

جمع درآمد‌های تجمیعی عملیاتی شرکت از ابتدای سال تا انتهای شهریور ماه سال ۱۳۹۸ به بیش از ۲.۴۵۸ میلیارد ریال رسیده است که در مقایسه با فروش ۳.۸۳۹ میلیارد ریالی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۷، پوششی مطلوب محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: