تعداد بازدید : ۱۸۹۰
کد خبر : ۱۹۶۸۸۵
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌و‌نیم عصر امروز نیم نگاهی دارد به قبای بی‌قواره یک بانک در بنگاه‌داری و کاهش دمای دیگ یک فولادساز.

سور بانک نارنجی پوش به رقبای بنگاهدار

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که جمعی در یک وانت نشسته و پشت بزرگان‌بازارسرمایه راه افتاده‌اند که کجایید مردم، شفافیت در بازار خوب است؛ هماهنگونه که این پشت وانتی‌ها در عملکردهای خود چهارراه‌ها رد کردند گویا برای بهارستان‌نشینان نیز زیرزیرکی نامه زدند و خود را دایه شفافیت دانستند؛ اما سوال اینجاست که اگر امضای بزرگان این بازار، بر آن نامه ارسالی به وزیر نبود، امضای شما را سبزی‌فروش‌های کوچه هاتف نیز قبول نداشتند چه برسد به اهالی بازار و سهامداران.

سور بانک نارنجی‌پوش به رقبای بنگاه‌دار

رنگ نارنجی که این‌روزها بدجور بر قامت بانک کوچه رشادت بی‌قوارگی را به نمایش گذاشته در مکانی دیگر یک نمایش دیگر راه‌انداخته و آن‌هم بنگاه‌داری است؛ این بانک در بنگاه‌داری یک سور به رقبا زده و نامش جزو سرمایه‌گذاران ۲۷شرکت فعال در حوزه‌های مختلف از جمله ساختمانی، گردشگری، فناوری و غیره خودنمایی می کند.

حال دستور خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری چه‌زمانی قواره تن این بانک می‌شود، هیچ‌کس نمی‌داند.

اهالی جاده مخصوص نا ندارند

اهالی جاده‌مخصوص این روزها با چاشنی ماموران جلب و دستبند به دست وارد محل کار خود می‌شوند و نای تولید ندارند؛ آمارهای ضعیف این قشر نشان‌دهنده آن است که در بهترین شرایط ۴۷درصد کمتر از مرداد سال گذشته رکورد زدند وگرنه آمار فاجعه است! البته کامیون‌ساز معروف که در مرداد فقط ۲عدد کامیون تولید کرد تا ساخت این نوع ماشین از یاد پرسنل آن نرود ولی گویا شهریور آنها نیز آمارش از مرداد بهتر بوده اما تنها ثبت فروش ۴۶عددی را در کارنامه خود ثبت کردند.

کاهش دمای دیگ‌های این فولادساز

نرخ فروش محصولات فولادساز جنوبی در ماه گذشته با کاهش روبرو شد و بهای هر تن بیلت داخلی در دومین ماه کاهش قیمت خود به کمتر از ۳۴.۵ میلیون ریال به ازای هر تن رسید و نرخ‌های آن به کمتر از نرخ‌های میانگین ۶ ماه اخیر رسید؛ محصولات صادراتی شرکت نیز بین ۲.۸ تا ۳.۷ درصد کاهش نرخ را تجربه کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: