تعداد بازدید : ۸۶۲
کد خبر : ۱۹۶۹۲۰
مدیرعامل «دکپسول» تاکید کرد:
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
میزان فروش پنج ماهه سال ۱۳۹۸ نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۷۵ درصدی داشته و سود عملیاتی شرکت نسبت به پنج ماهه دوره قبل ۱۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

اطمینان خاطر به صنعت داروی کشور

به گزارش بورس نیوز،

رامین رمضانی کلمر با اشاره به اینکه شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در بهترین وضعیت ممکن خود قرار دارد، اعلام کرد: میزان فروش پنج ماهه سال ۱۳۹۸ نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۷۵ درصدی داشته و سود عملیاتی شرکت نسبت به پنج ماهه دوره قبل ۱۵۰ درصد افزایش نشان می‌دهد. همچنین سود قبل از مالیات شرکت رشد حدود ۳۷۱ درصدی و سود خالص رشد حدود ۳۶۰ درصدی را نشان می‌دهد؛ لذا براساس آمار و ارقام، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران از لحاظ سوددهی وضعیت مناسبی داشته و در بهترین وضعیت خود از زمان تاسیس قرار دارد.

وی با اشاره به میزان نیاز کشور به کپسول‌های دارویی گفت: نیاز کشور به پوکه‌های سخت ژلاتینی از سال ۱۳۹۰ تا کنون از حدود ۴ میلیارد عدد کپسول به ۵.۵ میلیارد عدد کپسول رسیده که میزان تولید این شرکت همواره ۲۰ تا ۳۰ درصد بیشتر از نیاز کل کشور بوده است.

رمضانی با اشاره به افزایش جزیی نیاز کشور به پوکه‌های سخت کپسولی در سال ۱۳۹۸ اعلام کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تامین این نیاز صورت گرفته و این اطمینان خاطر به صنعت دارویی کشور داده می‌شود که این شرکت می‌تواند تا ۷ میلیارد عدد پوکه کپسول در سال تامین کند.

فرآیند تولید پوکه کپسول سخت ژلاتینی به این شکل است که شرکت خریدار در ابتدای سال نیاز خود را به صورت کتبی به شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران ارائه می‌کند تا این شرکت جهت تولید پوکه‌های درخواست شده و تحویل به موقع آن به شرکت خریدار برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و تامین نیاز مشتری را در دستورکار خود قرار دهد.

از لحاظ تامین مواد اولیه ساخت پوکه‌های سخت کپسول، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در وضعیت مناسبی قرار داشته و تا پایان سال کل نیاز تولیدی خود را انبار کرده است و از این‌رو هیچ نگرانی از بابت تامین مواد اولیه خود ندارد. علاوه بر این مدیران این شرکت تمهیدات لازم جهت تامین مواد اولیه خود در سال آینده را نیز اندیشیده‌اند.

رمضانی با تاکید مجدد بر توان شرکت برای تامین کل نیاز کشور اعلام کرد: شرکت‌هایی که در سال گذشته درخواست خود را برای خرید پوکه‌های سخت کپسولی ثبت کرده‌اند، پوکه موردنیاز خود را حتی بدون یک روز تاخیر دریافت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: طبق تعهداتی که شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران به سازمان غذا و دارو داده است، پوکه‌های سخت ژلاتینی فوریتی کشور را نیز در کمتر از ۱۵ روز تولید و تحویل می‌کند.

مدیرعامل شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران با اشاره به شرایط خاص و تروریسم اقتصادی تحمیلی بر کشور، ضمن اعتراض به سنگ‌اندازی برخی افراد در مسیر تولید داخلی، خواستار حمایت مسئولان دلسوز از صنعت دارویی در برهه حساس کنونی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: