تعداد بازدید : ۸۹۰
کد خبر : ۱۹۷۴۲۶
در دوره سه ماهه محقق شد؛
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
این شرکت برای سال جاری، حداقل ۱۵درصد افزایش نرخ فروش پیش‌بینی کرده و حداقل ۲۰درصد افزایش در قیمت خرید سال جاری پیش‌بینی شده است

سود عملیاتی بیش از ۶۳ میلیارد ریالی «ددام»

به گزارش بورس نیوز، شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ برای هرسهم ۳۲ ریال سود ساخت.

این شرکت طی ۳ ماه فعالیت خود سود عملیاتی را ۶۳ میلیارد و ۱۶۴ میلیون ریال، سود خالص را ۲۹ میلیارد و ۷۳۴ میلیون ریال و زیان انباشته در پایان دوره را ۲۷۶ میلیارد ریال اعلام کرده است.

«ددام» در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده که اهداف و راهبرد‌های آتی مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات تقویت برند و افزایش سهم بازار محصولات انسانی بیمارستانی، توسعه محصولات دامپزشکی در حوزه‌های تولید محصولات جدید و افزایش صادرات، مشارکت وهمکاری با شرکت‌های توزیع در جهت تسهیم بهتر منافع و کمک به کاهش دوره وصول مطالبات است.

این شرکت برای سال جاری، حداقل ۱۵درصد افزایش نرخ فروش پیش‌بینی کرده و حداقل ۲۰درصد افزایش در قیمت خرید سال جاری پیش‌بینی شده است. این موضوع بدون آثار احتمالی تغییرات نرخ ارز است.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرد که تسهیلات دریافت شده و سررسید شده از بانک‌های سینا و رفاه به مدت سه سال امهال و اقتصاد نوین تمدید شد.

از سوی دیگر تسویه تسهیلاتی که سررسید آن در دوره مذکور بوده و اخذ تسهیلات معادل تسهیلات تسویه شده انجام می‌شود و نیز پیگیری وصول تسهیلات ۳۰۰میلیارد ریالی اقتصاد مقاومتی از کارگروه توسعه ملی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: