تعداد بازدید : ۳۰۸۲
کد خبر : ۱۹۷۵۰۸
کارشناس بازارسرمایه در گفتگو با بورس‌نیوز تاکیدکرد:
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
شرکت هایی که تجدید ارزیابی از محل مازاد تجدید ارزیابی آنها محتمل است؛ شرکت های سرمایه گذاری که کمتر رشد کرده و NAV پایین تری دارند؛ و همچنین شرکت هایی که دارایی های ثابت با ارزشی دارند گزینه های مناسب تری برای سرمایه گذاری خواهند بود.

سهامداران از معاملات اعتباری بپرهیزند

به گزارش بورس نیوز، روزهای سبز بورس تهران ادامه دارد و شاخص کل از محدوده ۳۳۰ هزار واحد عبور کرده است. جذابیت بازار سرمایه در چند ماه اخیر آنقدر بوده که بسیاری از اشخاصی که آشنایی با این بازار ندارند نیز مشتری این بازار شده‌اند و کارگزاری‌ها هر روز شاهد صف‌های عریض و طویل متقاضیان دریافت کد معاملاتی هستند.

مهدی حیدرزاده مدیرعامل کارگزاری مدبر آسیا در گفتگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازار سرمایه بیان کرد: اگرچه تجربه سنوات قبل نشان می‌دهد ورود جمعیت کثیری از سهامدارانی که آشنایی با بازار سرمایه ندارند، همراه با ریسک بوده اما؛ با توجه به حجم بالای نقدینگی در کشور و میزان ورود نقدینگی به بازار سرمایه و همچنین رکود بازارهای موازی، به نظر می‌رسد رشد بازار سرمایه فعلا تداوم خواهد داشت.

وی در رابطه با گزینه‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری گفت: شرکت‌هایی که تجدید ارزیابی از محل مازاد تجدید ارزیابی آنها محتمل بوده بعلاوه شرکت‌های سرمایه‌گذاری که کمتر رشد کرده و NAV پایین‌تری دارند و البته شرکت‌هایی که دارایی‌های ثابت با ارزشی دارند، گزینه‌های مناسب‌تری برای سرمایه‌گذاری خواهند بود.

این کارشناس بازار سرمایه در خاتمه تصریح کرد: به سهامداران توصیه می‌شود از معاملات اعتباری بپرهیزند و خریدهای اعتباری برای سهامداران و کارگزاری‌ها، ریسک به همراه خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: