تعداد بازدید : ۱۱۱۰
کد خبر : ۱۹۷۵۷۳
معاون بازرگانی پتروشیمی غدیر درگفتگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
نیمی از تولید، به بازار داخل و‌بصورت عرضه در بورس اختصاص داشته و مابقی نیز مختص به بازار‌های خارجی بوده که کلیه معاملات این حوزه در فضای شفاف وبصورت مزایده انجام می‌گیرد.
 
اختصاص ۵۰ درصدی از صد در صد تولید برای عرضه در بورس
 
محسن بیگلربیگی معاون بازرگانی پتروشیمی غدیر در مبحث فروش و صادرات به خبرنگار بورس نیوز گفت: این شرکت تک محصول بوده و PVC گرید S۶۵ را تولید می‌کند. در صادرات این محصول مشکلی وجود ندارد و حتی به زنجیره فروش خارجی دیگر پتروشیمی‌ها با تولید مشابه شرکت نیز کمک‌هایی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: کیفیت این محصول در بازار‌های منطقه، نشان از حفظ استاندارد‌های جهانی است که به صورت صعودی نیز در حال رشد است.
 
اختصاص ۵۰ درصدی از صد در صد تولید برای عرضه در بورس
 
بیگلربیگی به میزان تولید این شرکت اشاره داشت و افزود: پتروشیمی غدیر سالانه ۱۲۰ هزار تن یعنی صد‌درصد ظرفیت اسمی خود، تولید دارد. پنجاه درصد آن تولید، به بازار داخل و بصورت عرضه در بورس اختصاص دارد، مابقی نیز مختص به بازار‌های خارجی است که کلیه فروش این حوزه در فضای شفاف  و مزایده صورت می‌گیرد. به طور کلی گزارش‌ها نشان از روند رو به پیش این شرکت دارد و تاکنون با تلاش متخصصان جوان کشور در تامین بسیاری از قطعات و مواد مورد نیاز تحریم ها سدی برای این شرکت ایجاد ننموده است
 
اختصاص ۵۰ درصدی از صد در صد تولید برای عرضه در بورس
 
کیفیت بالا همیشه مشتری دارد
وی در خصوص بازار‌های جهانی اظهار داشت: کیفیت pvc پتروشیمی غدیر باعث شده تا کشور‌های بازار منطقه از جمله ترکیه، عراق، افغانستان، هند، و پاکستان همچنان طالب این محصول باشند و پیش‌بینی می‌شود که بر همین منوال، رشد شرکت، صعودی پیش خواهد رفت.

 
بازارهای جدید در راهند
معاون بازرگانی پتروشیمی غدیر در پایان گفت: سیاست این شرکت اضافه نمودن بازار‌های جدید بوده و با تلاش‌های صورت گرفته بازار اروپای شرقی، سوریه و مالزی نیز اضافه شده و اقدامات گسترده‌تر برای رشد در فروش در برنامه‌های آتی شرکت مقرر شده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: