تعداد بازدید : ۹۷۶
کد خبر : ۱۹۷۷۴۷
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به لاکچری سازی ویرانگر یکی از بانک بورسی وبی حیایی اهالی باب همایون در مورد مالیات و...

به گزارش بورس نیوز معرفی سرپرست در بزرگترین شرکت بیمه کشور حسابی حاشیه ساز شده است. برخی معتقدند جناب وزیر، دست شان خالی است و شخص مناسب برای تکیه بر کرسی مدیریت این مجموعه سراغ نداشته اند! البته با وجود این همه آقا و آقازاده در کشور، کمبود مدیر از عجایب است.

 

در باز دیزی و بی حیایی اهالی باب همایون

یکی از اهالی بهارستان خبر آورده که گویا اهالی باب همایون که مدام دم از قوانین مالیاتی می زنند، خود از زیر بار پرداخت مالیات شانه خالی می کنند و نماینده ای به بهارستان فرستاده اند تا شاید موافقت اهالی بهارستان برای معافیت شان را جلب کنند! اینجاست که باید گفت در دیزی باز است، حیای شما کجا رفته؟!

 

 

لاکچری سازی ویرانگر بانک بورسی

یکی از بانک های ادغام شده، چند سال قبل مجوز احداث یکی از لاکچری ترین مگامال های تهران را دریافت کرد تا به قول خود فاخرترین مجتمع تجاری تهران را در لوکس ترین محله پایتخت احداث کند. حالا این مجوز بر چه اساسی صادر شد، بماند؛ ولی گویا ساختمان فوق لاکچری این بانک در نیاوران نه تنها از مرحله گودبرداری تا نماسازی غیر استاندارد بوده، بلکه باعث ترک خوردن همسایه شان یعنی کاخ معروف قجرها نیز شده است! حالا کجای دنیا به چنین پروژه ای می گویند لاکچری و منابع بانک را صرف اجرایش می کنند، الله اعلم!

 

سلامت کودکان فدای بودجه

شیر مدارس هم داستان نخ نما شده‌ای است که آنقدر در مورد آن شنیدیم و هر شب با تصور پایانی خوش برای کودکان این مرز و بوم به خواب رفتیم که خدا می داند. ولی گویا امسال هم خبری از شیر در مدارس نیست و آقایان برای تبلیغات فقط چند استان محروم کشور را انتخاب کرده و تصمیم گرفته اند چند وعده ای شیر در مدارس آنها توزیع کنند. جالب اینجا است که اگر قرار باشد شیر در مدارس کل کشور توزیع شود، هزینه آن تنها بخش ناقابلی از یکی از اختلاس هایی است که مدام صورت می گیرد؛ ولی افسوس که برای چنین برنامه هایی هرگز بودجه نداریم...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: