تعداد بازدید : ۱۴۳۵
کد خبر : ۱۹۷۸۳۶
پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریالی «دسانکو»؛
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران اجرا خواهد شد. اصلاح ساختار مالی به عنوان هدف این افزایش سرمایه عنوان شده است.

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریالی


به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، هیات مدیره شرکت داروسازی سبحان انکولوژی پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریالی این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت ارائه کرده است. به این ترتیب و در صورت اجرایی شدن این افزایش سرمایه، مبلغ سرمایه شرکت به ۹۶۰ میلیارد ریال خواهد رسید.

این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران اجرا خواهد شد. اصلاح ساختار مالی به عنوان هدف این افزایش سرمایه عنوان شده است. بر اساس گزارش توجیهی شرکت، با توجه به مانده سود سهام پرداختنی به سهامداران شرکت که به بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال رسیده و به منظور جلوگیری از وجوه نقد شرکت که با توجه به وضعیت فعلی و مشکلات اخذ تسهیلات مالی اهمیت مضاعفی پیدا کرده است، بخش عمده‌ای از این افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران انجام می‌شود.

پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریالی

اجرایی شدن این افزایش سرمایه منوط به صدور مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین تصویب مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: