تعداد بازدید : ۴۶۶
کد خبر : ۱۹۸۲۰۳
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد:
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
مهم‌ترین اولویت کاری ساپکو را تأمین به‌موقع و باکیفیت قطعات و مجموعه‌های موردنیاز برای جمع‌آوری خودرو‌های کف دستیابی به تولید روزانه دو هزار دستگاه بدون کسری و توسعه و تعمیق ساخت داخل قطعات با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان تعیین کرد.

مقیمی، مبنای ارتباط با سازندگان تامین با کیفیت و قیمت رقابتی است

به گزارش بورس نیوز، فرشاد مقیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید ساپکو ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد، بازنگری در فرآیند‌ها و تمرکز بر انجام وظایف و مسئولیت‌ها را از دیگر مأموریت‌های این شرکت دانست و افزود: از تجربه‌های مفید گذشته استفاده شود و در هر بخشی که نیازمند اصلاح و بهبود است، با اعمال اصلاحات و ارتقاء بهره‌وری مجموعه، نسبت به تضمین، تأمین به‌موقع باکیفیت و قیمت مناسب قطعات و مجموعه‌های موردنیاز خطوط تولید و حوزه خدمات پس از فروش اقدام شود.

وی تأکید کرد: تعمیق ساخت داخل و پیشبرد پروژه‌های خودکفایی ازجمله مأموریت‌های بسیار مهم شرکت ساپکو بوده که لازم است با اصلاح و بهبود فرایند‌ها و همچنین اصلاح ساختار در صورت نیاز اقدامات لازم باقوت پیگیری شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو اظهار کرد: پیاده‌سازی مدل جامعه ارتباط شفاف با تأمین‌کنندگان، نظام‌مند کردن پرداخت‌ها و تدوین دستورالعمل و شاخص‌های تعیین MRP سهم سازندگان در تأمین) و اصلاح قیمت‌ها از مأموریت‌های جدید ساپکو است.

وی با اشاره به ایجاد اتاق شیشه‌ای بر اساس رویکرد پیشگیرانه، شفافیت و مبارزه با فساد در شرکت ساپکو خاطرنشان کرد: هیچ سازنده‌ای بر دیگری امتیاز ویژه‌ای ندارد و باید ما همه به‌صورت عادلانه و اخلاق محور برخورد و رفتار شود.

مقیمی بر همکاری مناسب با تشکل‌ها و انجمن‌ها تأکید کرد و اظهار کرد: از ظرفیت‌های موجود در انجمن‌ها استفاده شود و از نظرات آنان جهت بهبود امور جویا تا اصلاح رویه‌ها و فرآیند‌ها به بهترین و اجرایی‌ترین شکل ممکن انجام گردد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو مأموریت جدید شرکت ساپکو را طراحی مدل مناسب و پایدار اقتصادی در همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان ذکر کرده و افزود: نیاز‌های خودروسازی و توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان شناسایی‌شده و باید با ایجاد اتصالی پایدار میان این دو به‌صورت هدفمند حرکت کنیم.

وی بر بهبود وضعیت تصویر ذهنی جامعه نسبت به ایران‌خودرو تأکید کرد و اظهار داشت: همه مدیران، کارشناسان باید برای ارتقای تصویر ذهنی ایران‌خودرو تلاش کنند.

مقیمی تأکید کرد: به مدیران ساپکو اعتماد دارم، اما خط قرمز ایران‌خودرو مبارزه با فساد سیستمی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: