تعداد بازدید : ۱۵۴۳
کد خبر : ۱۹۸۲۶۵
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
ساعت پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به درخواست شاگردی شیطان پیش یکی از قطعه سازها و معرفی سوغات جدید کشورمان و...

درخواست شاگردی شیطان پیش یکی از قطعه سازها/ معرفی سوغات جدید ایران

به گزارش بورس نیوز، این روزها پرونده فسادی در دست بررسی است که شیطان هم بعد از شنیدن آن، درخواست شاگردی پیش اختلاس‌کننده محترم داده است.

در شرایطی که صنعت خودرو و قطعه‌سازی در این چند سال تحت فشار سنگین تحریم‌ها و کمبود نقدینگی کمر خم کرده، یکی از فعالان این حوزه که مدیریت یک مجموعه قطعه‌سازی را بر عهده داشته، ارز دولتی می‌گرفته و به جای واردات مواداولیه و قطعات خودرو، هر آنچه روی دست چشم بادامی‌ها مانده بوده، ارزان می‌خریده و بعد از تحمل مشقت درج آرم «ساخت ایران» روی آنها، در بازار چندین برابر می‌فروخته! البته این فقط نمونه ای از تخلفات ایشان بوده است.
این استاد مسلم شیطان، با این کارها بیش از ۴۵ میلیارد دلار به جیب زده که رکورد جدیدی در رقم اختلاس های کشور است. بد نیست بدانید دشمن موبورمان که آنقدر به ثروتش می نازد، شخصا فقط ۳ میلیارد دلار ثروت دارد.
تا رونمایی از فسادی بزرگتر و شکستن رکورد جناب ع.ا ، کمی آب سرد بنوشید!

دهن کجی اهالی جاده مخصوص به تحریم

اما گفتیم صنعت خودرو و قطعه‌سازی، یاد صحبت‌های یکی از فعالان این صنعت افتادیم. ایشان اعلام کرده‌اند یکی از اهالی جاده مخصوص در نیمه اول امسال بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو ساخته و چنین تولیدی یعنی تحریم‌ها، اثرگذاری خود را از دست داده. صنعتگران محترمی که با همه سختی‌ها و فساد گسترده برخی مدیران، از جان و دل مایه گذاشتید، خدا قوت!

معرفی سوغات جدید کشورمان

در گذشته، هر مسافری که به کشورمان می آمد، وقت رفتن چمدانی پر از صنایع دستی و پسته و زعفران با خود می برد. اما گویا «دارو» هم به سوغاتی های کشورمان اضافه شده و چمدان مسافران خارجی این روزها جای پسته و زعفران و...، پر از داروهای ایرانی است! مهمانان محترم، ارز دولتی نوش جان تان!

آماری از نوع طنز
یکی از نهادها، گزارشی ارایه کرده که به طنز بیشتر شباهت دارد. طبق این گزارش در فصل بهار امسال، بیش از ۱ میلیون و ۱۴۰ هزار شغل ایجاد شده و تعداد شاغلان در تابستان امسال نسبت به زمستان سال ۹۷، بیش از ۶ درصد رشد داشته. حالا در این شرایط، چطور چنین چیزی ممکن است، بماند؛ اما ای کاش می گفتند این ۱ میلیون و خرده ای شغل جدید که رونمایی شده، احتمالا بر اساس آمار تعداد متقاضیان دریافت کد برای حمل مسافر از طریق اپلیکیشن ها نیستند؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: