تعداد بازدید : ۵۸۰۹
کد خبر : ۱۹۸۳۱۶
کارشناس بازارسرمایه در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
مدیرعامل کارگزاری بهین پویا گفت: معتقدم افت قیمت‌ها اصلاح در بازار بوده و سهامداران از رفتارهای هیجانی بپرهیزند چراکه با تاکید رئیس‌جمهور بر رونق بازار سرمایه و همچنین ورود نقدینگی جدید به بازار، جایی برای نگرانی نیست.

فروشندگان پشیمان خواهند شد

به گزارش بورس نیوز، امروز بازار رنگ خون به خود گرفته و شاخص کل تا این لحظه افت ۹۶۸۳ واحدی داشته و وارد کانال ۳۱۰ هزار واحدی شده است.

نادر جزایری مدیرعامل کارگزاری بهین پویا در گفتگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازار بیان کرد: با توجه به شرایط مثبتی که بر بازار حاکم بوده، اصلاح و افت قیمت هم طبیعی است؛ ولی وضعیت فعلی بازار و فشار فروش ها عمدتا هیجانی است.

وی افزود: معتقدم افت قیمت ها اصلاح است و بهتر است سهامداران از رفتارهای هیجانی بپرهیزند. با در نظر گرفتن اوضاع سیاسی و چشم انداز مثبت ناشی از کاهش ریسک های سیاسی و میانجیگری رییس جمهور روسیه و نخست وزیر پاکستان و همچنین تاکید رییس جمهور آقای روحانی بر رونق بازار سرمایه و بورس تهران و نیز ورود نقدینگی جدید به بازار، جایی برای نگرانی نیست. به نظر می رسد فشار عرضه ها در نمادهای پتروشیمی، دلیل ریزش امروز بازار بود.

این کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: در یکی دو هفته اخیر، قیمت ها تا حدی اصلاح داشته و صف های فروش ماندگار نیست. فروشندگان امروز احتمالا به زودی پشیمان خواهند شد. جذابیت بازار سرمایه به همین هیجان ها و روندهای مثبت و منفی است و بازیگران با تجربه، منفی ها را فرصتی برای بررسی و خرید پلکانی می دانند.

وی در توصیه به سهامداران گفت: منفی های بازار می تواند فرصتی برای خرید پلکانی سهم ها باشد. سهم های گروه خودرویی و تجهیزاتی و همچنین سهم های مناسب بازار پایه، گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری خواهد بود.

ماشینچی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
اقا سهم پایه بعداز دستورالعمل مدیران مدبر مدام سرشان بپایین هستن این سهمها آنقدر مبهوت تصمیم مدیران مدبر شده اند که خجالت می کشند نگاهی ببالا داشته باشند
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: