تعداد بازدید : ۷۶۶
کد خبر : ۱۹۸۳۶۵
فعال حوزه استارت آپی در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
استارت آپ ها برای توسعه نیاز به جذب سرمایه گذار دارند و مشکل اصلی استارت آپ ها تامین مالی است.

به گزارش بورس نیوز، امروزه بازدید از فضای مختلف با توجه به ترافیک، زمان بر است. دیوار ۳۶۰ این امکان را به شما می دهد که در منزل یا محل کار خود بتوانید، جزئیات فضای مورد نظر خود را به صورت سه بعدی مشاهده کنید و راه بروید.

علیرضا استوار هم بنیانگذار اپلیکیشن دیوار ۳۶۰ در گفتگو با بورس نیوز در خصوص این اپلیکیشن بیان کرد: اپلیکیشن دیوار ۳۶۰ در حقیقت سامانه جامع عملکردی فیلم ۳۶۰ درجه است. این قابلیت امکان حرکت روی فیلم را برای کاربران فراهم می کند و کاربران فارغ از بعد زمان و مکان امکان مشاهده فیلم ۳۶۰ درجه را دارند. این قابلیت در حوزه های مختلفی از جمله حوزه املاک و حوزه گردشگری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از این قابلیت در حوزه املاک هم برای مشاوران املاک و هم خریداران و فروشندگان جذابیت خواهد داشت. در حوزه گردشگری هم در کشور ما پتانسیل زیادی وجود دارد و معرفی بیشتر بناهای تاریخی و مناطق گردشگری کشورمان در توسعه صنعت گردشگری هم موثر خواهد بود.

وی افزود: البته با وجود پیگیری های فراوان، موفق به ترغیب سازمان میراث فرهنگی برای همکاری نشده ایم.

این فعال حوزه استارت آپی در رابطه با چالش های فعالیت گفت: مشکلی بابت فعالیت رقبا نداریم. ولی تامین مالی در این حوزه، چالش زا است. استارت آپ ها برای توسعه نیاز به جذب سرمایه گذار دارند و مشکل اصلی استارت آپ ها تامین مالی است. البته این چالش فقط گریبانگیر استارت آپ های کوچک نشده و مجموعه های بزرگ هم با این مشکل مواجه هستند. ادغام استارت آپ ها نیز عمدتا به دلیل بروز همین مشکل و با هدف کاهش هزینه ها صورت میگیرد.

وی در خاتمه تصریح کرد: موافق ادغام استارت آپ ها هستم و اتفاقا مجموعه دیوار ۳۶۰ نیز به این موضوع اندیشیده و ممکن است در آینده با مجموعه دیگری که مکمل فعالیت دیوار ۳۶۰ باشد، ادغام شویم. اپلیکیشن دیوار ۳۶۰ فعلا نیازمند توسعه بوده و برای عموم قابل دسترسی نیست.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: