تعداد بازدید : ۱۶۹۴
کد خبر : ۱۹۸۴۰۷
مهر تایید حسابرس بر پیشنهاد افزایش‌سرمایه "غمینو" خورد؛
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
افزایش سرمایه به مبلغ ۳۸۷ میلیارد ریال و از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت (تماما از محل زمین‌های شرکت) صورت خواهد گرفت.

افزایش سرمایه این غذایی از محل زمین‌های شرکت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، حسابرس شرکت صنعتی مینو شرق، گزارش خود را در خصوص افزایش سرمایه پیشنهادی این شرکت ارائه کرده است.

این افزایش سرمایه به مبلغ ۳۸۷ میلیارد ریال و از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت (تماما از محل زمین‌های شرکت) صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، بخش عمده‌ای از این افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی شناسایی شده زمین‌های کارخانه شرکت واقع در شهر زاهدان انجام خواهد گرفت. بهای هر مترمربع از زمین کارخانه شرکت در زاهدان معادل ۳ میلیون ریال توسط کارشناسان رسمی دادگستری ارزیابی شده است.

مشخص نیست که معیار این کارشناسان در این ارزش‌گذاری بر چه اساسی بوده و ابهامات در خصوص نحوه ارزش‌گذاری‌های صورت گرفته توسط کارشناسان رسمی دادگستری همچنان ادامه دارد.

افزایش سرمایه این غذایی از محل زمین‌های شرکت

اجرایی شدن این افزایش سرمایه منوط به صدور مجوز از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار و همچنین تصویب در مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: