تعداد بازدید : ۷۲۵
کد خبر : ۱۹۸۴۱۵
دبیر کل اوپک گفت:
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
پایبندی به توافق جهانی کاهش تولید نفت در حال حاضر ۱۳۶ درصد بوده و این مسئله عرضه جهانی نفت را محدود می‌کند و رشد تولید نفت در آمریکا شتاب خود را از دست می‌دهد.

به گزارش بورس نیوز، محمد بارکیندو، روز گذشته اظهار کرد: این سازمان و متحدانش به حفظ ثبات بازار نفت پس از سال ۲۰۲۰ میلادی متعهد هستند.

وی افزود: پایبندی به توافق جهانی کاهش تولید نفت در حال حاضر ۱۳۶ درصد بوده و این مسئله عرضه جهانی نفت را محدود می‌کند و رشد تولید نفت در آمریکا شتاب خود را از دست می‌دهد.

دبیرکل اوپک درباره تلاش اوپک برای جلویگری از بازگشت روند کاهشی قیمت نفت، ادامه داد: آن‌ها هر چه در توان دارند را انجام می‌دهند تا ثبات نسبی بازار فراتر از سال ۲۰۲۰ میلادی را تضمین کنند.

بارکیندو اعلام کرد که جنگ تجاری آمریکا و چین بر اقتصاد جهانی و تقاضای نفت تأثیر می‌گذارد و بازار‌های مالی دورنمایی بدبینانه درباره رشد اقتصاد جهانی دارند.

دبیرکل اوپک گفت: هند همچنان یکی از محرک‌های اصلی رشد تقاضای نفت جهان بوده و تقاضای آن در ماه اوت امسال ۱۲۷ هزار بشکه در روز افزایش داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: