تعداد بازدید : ۶۲۲
کد خبر : ۱۹۸۴۲۰
سخنگوی دولت:
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
سخنگوی دولت گفت: ما می خواهیم امنیت منطقه حفظ شود، اما اجازه نخواهیم داد کسی احساس کند به ما لطمه زده، این شلیک‌ها از روی شناور‌ها هم می‌تواند انجام شده باشد.

ما می خواهیم امنیت منطقه حفظ شود

به گزارش بورس نیوز، علی ربیعی، امروز درجمع خبرنگاران درباره حمله به نفتکش ایرانی اظهار کرد: ما می خواهیم امنیت منطقه حفظ شود، اما اجازه نخواهیم داد کسی احساس کند به ما لطمه زده، این شلیک‌ها از روی شناور‌ها هم می‌تواند انجام شده باشد.

وی افزود: این حادثه بدون شک حمله تروریستی فردی و گروهی نیست، به‌طور حتم دولتی پشت این ماجرا بوده و ما در حال بررسی این موضوع هستیم. ما منتظریم که کشتی برگردد، در حال حاضر فقط تصاویری از قطعات داریم، باید قطعات به دست ما برسد و کارشناسان نظامی بررسی کنند تا نظر قطعی بدهیم.

سخنگوی دولت ادامه داد: نتایج نهایی بررسی حمله به نفتکش سابیتی را به‌موقع اعلام می‌کنیم و مسببان این اقدام به طور حتم پاسخ خود را دریافت می‌کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: