تعداد بازدید : ۳۲۱
کد خبر : ۱۹۸۴۸۶
نگاهی به بورس فلزات لندن؛
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
تولید فلز سرخ در بزرگترین تولیدکننده مس جهان طی 8 ماهه آغازین سال 2019 میلادی 3 میلیون و 817 هزار تن اعلام شده است که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال 2018 میلادی 6 درصد ریزش داشته است.

به گزارش بورس نیوز، بنابراعلام بورس فلزات لندن، بهای هر تن مس در آخرین معاملات صورت گرفته در بازارهای جهانی 5750 دلار اعلام شده است که در مقایسه با آخرین معاملات صورت گرفته در روز گذشته با افزایش روبرو شده است.
گزارش های خبری نشان می دهد تولید فلز سرخ در بزرگترین تولیدکننده مس جهان طی 8 ماهه آغازین سال 2019 میلادی 3 میلیون و 817 هزار تن اعلام شده است که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال 2018 میلادی 6 درصد ریزش داشته است.
به گفته کارشناسان، شرایط نامساعد آب و هوایی و اعتصاب کارگران از مهمترین دلایل این کاهش برشمرده شده است.

بنابر اعلام بورس فلزات لندن، هر تن روی در آخرین معاملات صورت گرفته در بازارهای جهانی 2487 دلار معامله شد که در مقایسه با معاملات قبلتر همچنان رو به افزایش است.
پیش از این خبرگزاری رویترز پیش بینی کرده بود به سبب بهبود تقاضا در بازارهای جهانی، بهای جهانی روی به روند افزایش خود مانند دو ماه و نیم گذشته ادامه می دهد.

بنابراعلام بورس فلزات لندن، بهای هر تن آلومینوم در آخرین معاملات صورت گرفته در بازارهای جهانی1728 دلار معامله شد و مجددا در مدار افزایشی قرار گرفت.
این فلز در هفته گذشته به سبب کاهش تقاضا به سبب بروز بحران در اقتصاد جهانی ناشی از جنگ تجاری چین و آمریکا روند ریزش را در پی گرفته بود.

براساس گزارش های بورس فلزات لندن، هر تن سرب در آخرین معاملات صورت گرفته در بازارهای جهانی 2209 دلار در هر تن معامله می شود که در مقایسه با آخرین معاملات صورت گرفته در روز گذشته با افزایش یافته است.
بهای جهانی سرب در حالی با افزایش روبرو شده است که در هفته گذشته این فلز به سبب کاهش تقاضا در بازارهای جهانی با افت روبرو شده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: