تعداد بازدید : ۱۹۳۳
کد خبر : ۱۹۸۵۷۵
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
شعب سراسر کشور بیمه معلم در ۶ ماه نخست سال جاری با تمرکز بر تولید پرتفوی مستقل، وصول مطالبات معوق، کشف بازار‌های جدید، کنترل ضریب خسارت، پرداخت خسارت در کوتاه‌ترین زمان، دستاورد‌های قابل ملاحظه‌ای را رقم زدند.

به گزارش بورس نیوز، اهمیت شعب در ساختار شرکت‌های بیمه سبب شده تا بیمه معلم با ارزیابی فعالیت‌های شعب، بتواند میزان سوددهی، کنترل ضریب خسارت، تمرکز بر پرتفوی‌های خرد و مستقل و کاهش مدت زمان پرداخت خسارت را در آن‌ها رصد کند.
تلاش شعب بیمه معلم به فعالیت‌های قابل توجهی در ۶ ماه نخست سال جاری منجر گردید.
راه اندازی شبکه فروش حرفه ای، احیای بیمه گذاران سنوات گذشته، تمدید بیمه نامه‌های گروهی جذب شده در سال گذشته و جذب مشتریان بزرگ از اقدامات قابل ملاحظه می‌باشد.
لازم بذکر است که تمرکز شرکت بیمه معلم بر جذب پرتفوی‌های خرد و مستقل سبب گردید تا شرکت رشد قابل توجهی را در جذب پرتفوی‌های مستقل در برخی شعب تجربه کند.
از سویی اهمیت مطالبات معوق برای مدیران شرکت به شعب تسری یافت، به طوریکه برگزاری جلسات منظم با بدهکاران شرکت از سوی شعب منجر به تسریع در وصول مطالبات گردید.
برگزاری کلاس‌های آموزشی بازاریابی برای نمایندگان از دیگر فعالیت‌های شعب بیمه معلم است که درقالب برگزاری دوره‌های بازاریابی و راه اندازی سامانه جامع آموزش مجازی بصورت آنلاین و آفلاین در جهت توانمند سازی شبکه فروش و کارکنان در دستور کار قرار گرفته است.
از دیگر دستاورد‌های شعب بیمه معلم ارائه خدمات متنوع به جامعه فرهنگی کشور در قالب پوشش‌های بیمه‌ای بوده است که این مهم گواه این است که شعب شرکت بیمه معلم توانسته اند در سایه قرارداد‌های بزرگ، علاوه بر ارایه بیمه نامه حوادث دانش آموزی، با استفاده از ظرفیت‌های دیگر به سایر رشته‌های بیمه‌ای نیز ورود پیدا کنند.
بدون شک شعب می‌توانند در شناسایی تصادفات و خسارات ساختگی که این روز‌ها به یکی از چالش‌های صنعت بیمه تبدیل شده، نقش بسزایی ایفا کنند در این راستا شعب بیمه معلم در کشف خسارات جعلی عملکرد قابل قبولی ارائه کردند.

از دیگر کاردکرد‌های شعب در شرکت‌های بیمه کمک به پرداخت سریع خسارات است.
در این زمینه عملکرد شعب بیمه معلم در ۶ ماه اول سال جاری نشان می‌دهد:
توانسته اند با توجه به اهداف سند استراتژیک بیمه معلم مبنی بر مشتری مداری و پرداخت خسارت، این امر را جامه عمل بپوشانند. در این زمینه پرداخت خسارت به دانش آموز قطع نخاعی، پرداخت خسارت اتومبیل در کمتر از ۴۸ ساعت، پرداخت خسارت جرحی، نقص عضو درحوزه حوادث دانش آموزی و آتش سوزی در ظرف مدت کمتر از یک هفته تنها گوشه‌ای از تلاش شعب بیمه معلم به بیمه گذاران در ۶ ماه سال جاری می‌باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: