کد خبر : ۱۹۸۷۶۴
در ۹ ماهه رقم خورد؛
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یاد شده، مبلغ ۱۰۶ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از ۸۵۰ درصدی برخوردار است.

۱۹ ریال سود به ازای هر سهم

به گزارش بورس نیوز، گروه سرمایه‌گذاری مسکن با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۹ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یاد شده، مبلغ ۱۰۶ میلیارد و ۱۰۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از ۸۵۰ درصدی برخوردار است.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن افزایش ۷۶ درصدی در جمع درآمد‌های عملیاتی را از جمله دلایل اصلی افزایش سود هر سهم اعلام کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ یک هزار و ۵۰ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.

"ثمسکن" در دوره ۹ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۹ میلیارد و ۴۹۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یاد شده، با افزایش ۵ هزار و ۷۹۳ میلیارد و ۶۶۱ میلیون ریال به ۱۱ هزار و ۱۲۲ میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت با کاهش ۲۶ میلیارد و ۵۶۸ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۸۳۵ میلیارد و ۹ میلیون ریال محاسبه شد.

"ثمسکن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۹۳۵ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۱۵۴ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲۱۸ میلیارد و ۹۲۹ میلیون ریال سود کسب کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۴۲ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال خریداری کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
قطار سرمایه در مجمع

قطار سرمایه در مجمع "وساپا" ایستاد

مجمع عمومی فوق العاده گروه سرمایه گذاری سایپا در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۵برگزار شد.
زمان مجمع

زمان مجمع "گوهران" نزدیک است

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۸برگزار می‌شود.

"ثاخت" سود تقسیم نمی کند

شرکت بین المللی توسعه ساختمان از زمان پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ به سهامداران خبر داد.

"ثامان" آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی شرکت سامان گستر اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: