تعداد بازدید : ۹۹۶
کد خبر : ۱۹۹۰۶۹
مدیرعامل شرکت البرزدارو خبر داد:
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
یک خط جدید آمپول به زودی در البرزدارو افتتاح خواهد شد و ظرفیت تولید آمپول شرکت حدود 40 تا 50 درصد افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش بورس نیوز، علی مرتضوی مدیرعامل البرزدارو با اعلام خبر راه اندازی خط تولید جدید آمپول در این شرکت بیان کرد: از نظر روند فروش و سود آوری همچنان سعی می کنیم روند حفظ شود و در 6 ماهه نخست 98 از فروش 350 میلیارد تومان عبور کردیم. از سوی دیگر در حال تکمیل سبد محصولات در حوزه قلبی-عروقی و گوارشی هستیم. بطورکلی امیدواریم امسال با یک رشد بسیار خوب همراه شویم.
 
وی گفت: برنامه فروش ما برای امسال حدود 600 میلیارد تومان بوده است اما امیدواریم از 700میلیارد تومان عبور کنیم.
 
مرتضوی اظهار کرد: پیش‌بینی می شود امسال صادرات البرزدارو به حدود 1.5 میلیون دلار برسد. این صادرات بیشتر به عراق و سوریه انجام می‌شود.
 
وی تاکید کرد: تاکنون حدود 4 دارو از جمله آمپول کتورولاک در عراق ثبت شده است. شاید دومین یا سومین شرکتی هستیم که محصولات خود را در عراق ثبت کرده‌ایم. با ثبت شدن محصول می‌توانیم جدا از تندرها، در بازار آزاد عراق که بازار بزرگی است، حضور داشته باشیم.
 
مرتضوی اضافه کرد: در نیمه دوم سال در حوزه قلبی و عروقی 2 محصول جدید، در گوارشی 1 محصول جدید و در خط تزریقی نیز حدود 3 محصول جدید خواهیم داشت. اما فارغ از این همیشه با مشکل کمبود ظرفیت مواجه بوده‌ایم. در همین راستا یک خط جدید آمپول به زودی در البرزدارو افتتاح خواهد شد و ظرفیت تولید آمپول شرکت حدود 40 تا 50 درصد افزایش پیدا می‌کند. این خط تا پایان پاییز راه‌اندازی می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت البرزدارو درباره داروی پلی پیل که بسیاری از رسانه‌های خارجی  نیز روی آن کار کرده‌اند، افزود: نزدیک 12 سال روی این محصول کار شده است. اطلاعات داخلی بود اما همانطور که می‌دانید مجله لنست که معتبرترین مجله پزشکی است، اطلاعاتی که از سوی دانشگاه تهران ارسال شد را تائید و مقاله را چاپ کرد و در نتیجه اطلاعات قابل استناد است. یعنی این محصول در افراد بالای 50 سال در زمینه سکته‌های مغزی و قلبی پیشگیری می‌کند. شبیه این محصول در چند کشور دیگر کار شده است اما به مرحله‌ای که قابل استناد باشد، نرسیده‌اند.
 
وی تاکید کرد: بدون شک این موضوع به ثبت این دارو در کشورهای دیگر کمک خواهد کرد و در کشورهای آفریقایی به دنبال آن هستیم و به زودی ثبت خواهد شد. البته با کشورهای دیگر نیز مذاکره شده است اما چون پیش از چاپ مقاله ترکیب محصول را به آنها معرفی کرده بودیم، در نتیجه کشورهای آفریقایی تمایل بیشتری داشتند./ فانا

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: