تعداد بازدید : ۱۰۶۹
کد خبر : ۱۹۹۱۸۹
۱۸آبان تاریخ تکرار دورهمی غول صنعتی اراک؛
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
فرآیند قانونی تغییر سهامدار هنوز انجام نشده و سازمان خصوصی باید پاسخگو برگزاری مجمع باشد.

اسدالله احمدپور، سهامدار عمده هپکو

به گزارش بورس نیوز، مجمع عمومی شرکت تولید تجهیزات سنگین تپکو امروز برگزار شد و مقرر شده تا در تاریخ ١٣٩٨/٠٨/١٨ باردیگر سهامداران این شرکت، دورهم جمع شوند.

به گزارش بورس‌نیوز، اسدالله احمدپور، سهامدار عمده هپکو اظهار کرد: نباید همدیگر را متهم کنیم؛ درست می‌گویید ما باید نقطه ضعف خودمان را هم اعلام کنید تا در راستای برطرف ساختن آن تلاش کنیم؛ از هپکو کنار نخواهم کشید.

وی ادامه داد: تا حالا همه آن‌هایی که آن طرف ایستاده بودند پشت ما پنهان شدند و هم‌اکنون نهاد نظارت را بر عهده خواهیم گرفت و با تمام تجربه‌ای که وجود دارد برای بهبود هپکو به میان می‌آییم.

احمدپور اظهارکرد: بنده کیسه‌ای برای این شرکت ندوخته‌ام و به‌عنوان کسی که عمری در این صنعت گذاشته و برای اعتلای هپکو جلو آمده‌ایم؛ در یک سال‌و‌نیم گذشته مدیران ما مگر در این شرکت مستقر بودند؟ ؛ هرجا که پا کج گذاشتند من جلوی آن‌ها ایستاده‌ام. همین الان چند پرونده در دادگاه‌ها علیه چند نفر وجود دارد ؛ تنها قسمتی که ممکن است باعث پیشرفت هپکو شود و از این وضع خارج شود سهامداران هستند چون آگاه و هوشیار هستید.

سوال یک سهامدار: آیا فقط پایداری ما مهم است؟
احمدپور گفت: من در این دو سال واقعا به عنوان کسی که در این حرفه کار کردم تلاش‌های زیادی انجام دادم. اگر به تک تک آنها بپردازیم وقت زیادی می‌برد؛ خود شما هم می‌دانید که در این مدت ما همراه شما بودیم. باید استان همت کند، مسئولین توجه کنند که چرا در این دو سال با این همه تلاش یک قراردادی منعقد نشده است. 

بر اساس شایعه‌هایی مبنی بر آنکه این مجمع به حد نصاب نرسیده و قرار است که ۱۸آبان ماه این مجمع باردیگر برگزار شود.

ابوالفضل روغنی گلپایگانی چهره نام آشنای اتاق بازرگانی که به تازگی مدیرعاملی هپکو را قبول کرده نیز در این خصوص گفت: فرآیند قانونی تغییر سهامدار هنوز انجام نشده و سازمان خصوصی باید پاسخگو برگزاری مجمع باشد.

از سوی دیگر شنیده شده که روغنی این قول را از سوی وزیر اقتصاد ارائه داده که شرکت هپکو دیگر به فرد واگذار نمی‌شود بلکه واگذاری این شرکت به مجموعه‌ای شناسنامه‌دار صورت خواهد گرفت.

ضمن آنکه برای تولید ۳۰۰ دستگاه ماشین آلات در هپکو تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد که اگر کار تولید در این مجموعه آغاز شود، کارگر هم به آینده شغلی خود امید پیدا می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: