تعداد بازدید : ۱۳۵۲
کد خبر : ۱۹۹۲۱۴
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
پنج و نیم عصر امروز نیم نگاهی دارد به مدیرانی که به شاخ های فضای مجازی تبدیل شده اند و دزدانی که به محموله متادون زده اند و...

کل کل شاخ های فضای مجازی با مدیران و مسئولان کشور

به گزارش بورس نیوز، مجمع یکی از شرکت‌های بازار پایه امروز برگزار شد اما؛ از انتخاب و تعیین اعضای هیات مدیره خبری نبود و با شاخه‌وشانه کشیدن یکی از سهامداران به‌پایان رسید اما مدیرعامل تازه این شرکت گویا آب در دلش تکان نمی‌خورد نیز گفت که وظیفه ما نیست و به خصوصی‌سازی مربوط است؛ این شرکت بزرگ صنعتی که بدون شک از جمله بدترین خصوصی‌سازی‌های تاریخ کشور را به خود دیده، هنوز با بلاتکلیفی دست و پنجه نرم می‌کند؛ سهامدار عمده تغییر کرده؛ ولی گویا سهامدار قبلی هنوز دل نکنده و قصد رفتن ندارد.

به هر حال این مجموعه بزرگ صنعتی اراکی این روزها در تفکر هروج از بحران بوده و مدیرعامل این شرکت از قراردادهای جدید برای ساخت ماشین آلات معدنی فوق سنگین و قراردادهایی با وزارت راه خبر داده اند که هنوز افشای عمومی نشده است.

شبکه مجازی به‌جای مدیران روابط عمومی

این روزها اگر خبر بخواهید باید به فضای مجازی سر بزنید و آمارها و اخبار را در صفحات آقایان در اینستاگرام و توییتر و... جستجو کنید. حالا مشخص نیست قوانین با شفاف‌سازی مشکل دارند و آقایان به دنبال شفافیت بیشتر هستند یا به جای انتشار رسمی خبرها و آمارها، هر چه هست را در فضای مجازی منتشر می‌کنند تا فالوئر بیشتری جذب کنند!

متادون دارویی، بازگشت!

گویا دزدان زرنگ شده و زمان به کاهدان زدن، گذشته! چندی قبل یک محموله متادون به ارزش ۱۴میلیارد تومان از یکی از شرکت‌های دارویی بورسی به سرقت رفته و حالا باند ۸نفره دزدان شناسایی و دستگیر شده‌اند و محموله سرقت شده نیز کشف شده است.

بنری بالای سر خرید تضمینی

شایعاتی هم از رینگ محصولات کشاورزی به گوش می رسد. ظاهرا بنر خرید تضمینی زعفران تعاونی روستایی در بازار روز دیده شده است.

پول ملی برخی آمارها و دیگر هیچ!

بعضی کارشناسان معتقدند آمارهای مربوط به تقویت ارزش پول ملی صحت ندارد و فقط برای فریب مردم این چنین گزارش می دهند؛ چرا که تا وقتی قیمت کالاها مدام گران تر می شود، نمیتوان از تقویت ارزش پول ملی صحبت کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: