تعداد بازدید : ۴۶۳
کد خبر : ۱۹۹۲۳۴
ترمزی در کیلومتر ۳۰جاده ماهشهر؛
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن نسبت به هفته گذشته، به ۱۰۱میلیون و ۹۰هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات آن نیز به ۳۴۹میلیارد و ۱۶۶میلیون ریال رسید.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۴.۳۵۶ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۴.۵۳۲ تنی مشتریان و حجم معاملات ۳.۴۵۴ تنی مواجه شد که نسبت به هفته گذشته این افت باردیگر با رشد همراه شد و به ۳۵۲ تن کاهش حجم معاملات رسید.

افزایش ۱.۵درصدی قیمت پلی پروپیلن

قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن با افزایشی در حدود ۱.۵درصدی نسبت به هفته گذشته، به ۱۰۱میلیون و ۹۰هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول نیز در هفته گذشته به ۳۴۹میلیارد و ۱۶۶میلیون ریال رسید.

بر اساس این گزارش، در هفته گذشته شاهد عرضه ۱.۸۴۸تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که نرخ این محصول نیز با کاهش نامحسوسی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، اما حجم معاملات با کاهش ۴۱۸تنی همراه بود که در نهایت ۴۶۲تن از این محصول معامله شد.

نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۸۵میلیون و ۲۷۸هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۳۹میلیارد و ۳۹۸میلیون ریال رسید.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن و پلی اتیلن سنگین این شرکت ارائه شده است.

افزایش ۱.۵درصدی قیمت پلی پروپیلن

افزایش ۱.۵درصدی قیمت پلی پروپیلن

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: