تعداد بازدید : ۱۰۱۴
کد خبر : ۱۹۹۴۹۳
مدیرعامل این شرکت کاشی و سرامیکی در گفتگو با بورس‌نیوز خبرداد:
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
 
 
تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار قرار گرفت
 
مهدی فکری مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند درخصوص علت افزایش بهای تمام شده تولید به بورس نیوز گفت: با توجه به نوسانات نرخ ارز در سال ۹۷، کاهش ارزش پول ملی، افزایش قیمت ارز و افزایش بهای حقوق و دستمزد بدیهی است که بهای تمام شده تولید نیز با افزایش مواجه شود. 

وی ادامه داد: تغییر مسیر شرکت به سمت "صادرات بدون واسطه" از جمله راهکار‌های اجرایی این شرکت در مقابل مشکلات ارزی و کاهش ارز پول ملی بوده که طی دو ماه اخیر نتایج خوبی را نیز رقم زده است.
 
 
تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار قرار گرفت

مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند به نکات مثبت "صادرات بدون واسط" اشاره داشت و افزود: علاوه بر ارز آوری این روش، سود حاصل از صادرات نیز بی واسطه به طور کامل به شرکت بر می‌گردد و در یک بازه زمانی معقول اثرات خود را در صورت‌های مالی شرکت نشان خواهد داد. 

فکری در رابطه با تجدید ارزیابی دارایی این شرکت عنوان کرد: تمامی شرکت‌های بورسی برای تجدید ارزیابی دارایی خود زمانی را در نظر می‌گیرند. کاشی و سرامیک الوند نیز در جهت به روزرسانی ارزش دارایی‌های خود، پس از گذشت مدت‌ها این تجدید ارزیابی را در دستور کار خود قرار خواهد داد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: