تعداد بازدید : ۹۵۲
کد خبر : ۱۹۹۵۲۲
مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران در گفتگو با بورس‌نیوز خبرداد: 
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
برای نخستین‌بار در خردادماه سال جاری، شاملا به عرضه محصول سولفات سدیم در بورس کالا و در تابلوی فرعی و بعد از مدتی در تابلوی اصلی پرداخت.
 
 
خبر‌های خوب صادراتی از
 
علی رستمی، مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران در خصوص پذیرش محصول سولفات سدیم در بورس کالا به خبرنگار بورس نیوز گفت: این شرکت بعد از ۳۰ سال تولید و فروش محصول سولفات سدیم موفق به پذیرش این محصول از خردادماه جاری در بورس کالا شد.

وی ادامه داد: پذیرش موقت و نهایی این محصول صورت گرفته و در حال حاضر به صورت هفتگی در بورس کالا عرضه می‌شود.
 
 
تعداد بازدید : 52

رستمی به مزیت‌های ورود "سولفات سدیم" در بورس کالا اشاره داشت و افزود: مهمترین مزیت "شفافیت در نرخ‌گذاری" است چرا که نرخ این محصول در یک شرایط رقابتی تعیین قیمت شد و نسبت به گذشته بالاتر بود؛ بناست به کمک مسئولین بورس کالا نسبت به عرضه کامل محصول "سولفات سدیم" از طریق بورس کالا اقدام شود.
 
مدیرعامل شرکت معدنی املاح ایران میزان صادرات را ۱۶ هزار تن از ابتدای سال جاری عنوان کرد و گفت: عمده بازار‌های صادراتی را کشور‌های عراق، کردستان عراق، روسیه، کشور‌های عربی حاشیه جنوب خلیج فارس تشکیل می‌دهند و امسال گرجستان نیز به این جمع اضافه شده است. 

رستمی در پایان یکی از بازار‌های جدید سال جاری را کشور "روسیه" عنوان کرد و افزود: امید می‌رود که خبر‌های خوبی در حوزه توسعه صادرات با این کشور تا ماه آینده به اطلاع سهامداران و بازار برسد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: