تعداد بازدید : ۱۹۲۸
کد خبر : ۱۹۹۷۳۰
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تاکید کرد:
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱

 

نشست کارگروه تخصصی اقتصادی و مالی با حضور مدیران کل بازرسی وزارت‌خانه‌ها و بازرس کل امور بانک و بیمه‌ای سازمان بازرسی کل کشور در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برگزار شد.

به گزارش بورس نیوز، محمد رضوانی‌فر، در خصوص اقدامات انجام شده در شرکت سرمایه‌گذاری تامین‌اجتماعی در حوزه شفافیت و سلامت اداری، گفت: از لحاظ ارزش شرکت‌ها، ۷۰ درصد از پرتفوی شرکت‌های شستا بورسی هستند.

 

وی با بیان اینکه طی۲سال اخیر صورت‌های مالی کلیه شرکت‌های بورسی و غیربورسی شستا منتشر شده، افزود: آذر ماه سال گذشته برای اولین‌بار گزارش تلفیق، اسامی و اطلاعات اعضای هیات مدیره در سایت شستا منتشر شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

 

مدیرعامل شستا نظام‌مند کردن فرآیند انتصاب مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت‌ها، راه‌اندازی سامانه یکپارچه مدیران و انتصابات، ایجاد سامانه شفافیت معاملات، سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد و سامانه مدیریت اسناد را از مهمترین اقدامات شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در حوزه شفافیت و سلامت اداری دانست و بیان کرد:

شرکت های تابعه را ملزم به انجام تمامی معاملات از طریق مزایده و رینگ بورسی کرده‌ایم و هیچ فروشی خارج از رینگ بورسی انجام نمی‌شود مگر اینکه کالا صادراتی باشد.

 

رضوانی فر با اشاره به انجام ۱۰۰ درصدی تعهدات ارزی شستا در ۲۶ هفته گذشته، گفت:

در حال حاضر نقل و انتقال ارزها تماما از طریق صرافی‌های بانک‌های مجاز به صورت شفاف و قانونی انجام می‌شود.

لازم بذکر است سرکار خانم رفیعی، مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارائه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده توسط این وزارت‌خانه در حوزه شفافیت و سلامت اداری پرداخت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: