تعداد بازدید : ۵۰۰
کد خبر : ۱۹۹۷۹۹
مدیر بیمه های اتومبیل بیمه کارآفرین در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
مهم‌ترین اقدام در مورد بیمه‌های شخص ثالث، نظارت دقیق‌تر بر پرونده‌های مربوط به تصادفات بوده تا از برخی سواستفاده‌های احتمالی، جلوگیری شود.

به گزارش بورس نیوز، رئیس کل بیمه مرکزی از اجرایی شدن طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث از ابتدای سال آینده خبر داده اند.

اروج گروسی مدیر بیمه های اتومبیل شرکت بیمه کارآفرین در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: اجرای طرح راننده محور شدن بیمه های شخص ثالث، نیازمند فراهم کردن مقدماتی است که هنوز زیرساخت‌های لازم برای اجرای آن آماده نشده و ضمنا به شرکت های بیمه هم اطلاعی از جزییات اجرای این طرح داده نشده است.

وی افزود: به نظر می رسد در صورت اجرای نادرست این طرح، تخلفات در حوزه شخص ثالث افزایش یافته و مشکلات شرکت های بیمه تشدید خواهد شد. کما اینکه در حال حاضر هم رشته شخص ثالث، برای شرکت های بیمه ای زیان ده بوده و گاه تخلفاتی هم در این زمینه صورت می گیرد که هزینه های شرکت های بیمه را افزایش می دهد.

وی در مورد جزییات احتمالی این طرح گفت: در صورت اجرای طرح راننده محور شدن بیمه شخص ثالث، احتمالا تخفیف صفر تا پنجاه درصدی برای رانندگان با تجربه که سابقه تصادف کمتری دارند، لحاظ شده و در مقابل، رانندگان کم تجربه، تخفیفی دریافت نخواهند کرد. همچنین برای خانوارهایی که چند عضو خانواده از یک خودرو استفاده می کنند، برنامه ای در نظر گرفته خواهد شد.

گروسی در خاتمه تصریح کرد: مهمترین اقدام در مورد بیمه های شخص ثالث، نظارت دقیق تر بر پرونده های مربوط به تصادفات است تا از برخی سواستفاده های احتمالی، جلوگیری شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: