تعداد بازدید : ۱۵۸۰
کد خبر : ۱۹۹۸۲۱
مدیرعامل شرکت کارخانجات داروپخش خبر داد:
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
میزان تولیدات کارپول یک میلیون عدد در هفته است و با ادامه این روند از ابتدای سال آینده میزان تولید به دو برابر سطح فعلی خواهد رسید.

 

 وحید محلاتی، مدیرعامل شرکت کارخانجات داروپخش، از شرکت‌های تابعه هلدینگ دارویی شستا، از پیش‌بینی فروش ۷۵۰ میلیارد تومانی این شرکت تا پایان سالی جاری خبرداد.

 به گزارش بورس نیوز، محلاتی در گفت‌وگویی با اشاره به غیر فعال نبودن خط تولید مواد حاجب در این شرکت گفت امسال با واردات مواد اولیه خط تولید این مواد راه‌اندازی و فعال شده است.

وی افزود: براساس هماهنگی‌های انجام شده با سازمان غذا و دارو، در نیمه دوم سال جاری بخش اعظم و در سال آینده تمام حاجب‌های مورد نیاز کشور در داروپخش تولید می‌شود.

محلاتی در ادامه با بیان اینکه شروع این فعالیت‌ها از مردادماه سال جاری بود، گفت: در حال حاضر میزان تولیدات کارپول یک میلیون عدد در هفته است و با ادامه این روند از ابتدای سال آینده میزان تولید به دو برابر سطح فعلی خواهد رسید.

 مدیرعامل داروپخش با اشاره به فروش 360 میلیارد تومانی این شرکت در شش ماهه اول سال جاری از رشد ۸۰ درصدی فروش این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: چنانچه در تامین مواد اولیه با مشکلی مواجه نباشیم می‌توانیم برای فروش بیش از ۷۵۰ میلیارد تومانی در شش ماهه دوم سال برنامه‌ریزی کنیم.

 وی تامین ارز برای واردات را از مشکلات عمده دانست و افزود: در سال گذشته به‌دلیل ارزیابی‌های بانک مرکزی با مشکل عدم تخصیص ارز جهت تامین مواد اولیه مواجه شدیم که خوشبختانه این مشکلات در حال حاضر برطرف شده‌است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: