تعداد بازدید : ۱۳۷۹
کد خبر : ۱۹۹۹۳۹
در شرکت ایران ارقام رقم خورد:
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
پس از معرفی برندهای NCR و GRG توسط شرکت ایران ارقام و موفقیت آنها در صنعت بانکی ایران، این بار شرکت King teller توسط ایران ارقام وارد صنعت بانکداری ایران خواهد شد. شرکت ایران ارقام طی هفته گذشته قراردادی ۳ ساله با شرکت King Teller چین امضا کرد.

به گزارش بورس نیوز،  King Teller یک شرکت چینی  است که از سال ۲۰۰۷ تا کنون توانسته با ۱۵۰ بانک در سراسر دنیا همکاری کند و طی این سال‌ها بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه ATM را تا انتهای سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرده است. بر مبنای این قرارداد، ایران ارقام نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های SSM شرکت King Teller از قبیل ATM, CRS, VTM, BNS, PFE و… خواهد بود.

در روز دوم سفر مدیران ارشد شرکت King Teller به ایران، طی بازدیدی که از کارخانه تولیدی ایران ارقام انجام شد و با توجه به پتانسیل‌های بالای این کارخانه هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ تکنولوژی، این بازدید منجر به امضای تفاهمنامه جدیدی شد که به موجب آن دو طرف بر بومی سازی و تولید داخل ایران برخی از دستگاه‌های شرکت King Teller توافق کردند.

مدیران ارشد King Teller پس از بازدیدها از بخش‌های مختلف شرکت ایران ارقام و مجموعه جلسات با مدیران این شرکت، قرارداد همکاری بلندمدت با شرکت ایران ارقام منعقد کردند.

 

قرارداد همکاری «مرقام» با شرکت King Teller

قرارداد همکاری «مرقام» با شرکت King Teller

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: