تعداد بازدید : ۱۱۷۰
کد خبر : ۱۹۹۹۴۰
در سفر امروز رییس جمهور رقم می خورد:
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

به گزارش بورس نیوز، محمد محمودآبادی سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان درباره سفر عصر امروز رئیس‌جمهور به این شهرستان گفت: در این رویداد بخش آهن اسفنجی دو کارخانه توسعه آهن و فولاد و ذوب جهان فولاد سیرجان به همراه نیروگاه ۱۶۰ مگاواتی برق شرکت بورسی سنگ آهن گل گهر به بهره برداری خواهند رسید.

وی افزود: کارخانه جهان فولاد با اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم ۷۵۰ و ۲۲۵۰ نفری و اعتبار ۲.۷۵ هزار میلیارد تومانی و ظرفیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تنی شمش فولاد در سال به بهره برداری می رسند. بخش تولید آهن اسفنجی کارخانه توسعه آهن و فولاد نیز با با سرمایه گذاری هزار و ۳۵۳ میلیارد تومانی، اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ۲۲۰ و ۸۸۰ نفری و ظرفیت تولید یک و هشت دهم میلیون تن آهن اسفنجی یا محصول آماده قبل از شمش فولاد است.

محمودآبادی ادامه داد: پروژه های حوزه آب و برق شهرستان و نیروگاه گل گهر هم به صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح خواهد شد. نیروگاه سیکل ترکیبی گهران سیرجان با اشتغال زایی مستقیم و غیر مستقیم ۳۰ و ۵۰۰ نفری، اعتبار ۱۳۵ میلیون یورو و ظرفیت ۱۶۰ مگاوات تولید برق است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: