تعداد بازدید : ۵۰۵
کد خبر : ۱۹۹۹۴۶
مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند در گفتگو با بورس نیوز:
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
محصول کاشی "پرسلان فول پولیش" در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ و چهارماهه ابتدایی سال ۹۸، به دلیل مشکلات موجود در بحث کیفیت، در خطر از دست دادن بازار داخل و صادراتی قرار گرفت.

مشکلات کیفی پرسلان، بازار داخل را به خطر انداخت

مهدی فکری مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند در خصوص مراحل پیشرفت طرح تولید کاشی پُرسِلان فول پولیش به خبرنگار بورس نیوز گفت:این شرکت در بین حدود ۱۴۵ شرکت رقیب در این صنعت، جزو هفت شرکت تولید کننده کاشی پرسلان فول پولیش با کیفیت بسیارعالی و رقابتی در بازار داخل و صادراتی است. 

وی ادامه داد: در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ و چهارماهه ابتدایی سال ۹۸، این محصول به دلیل مشکلات موجود در بحث کیفیت، در خطر از دست دادن بازار داخل و صادراتی قرار گرفت.

فکری با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی تیم الوند تصریح کرد: در ۱۸ مرداد ۹۸ مشکل کیفیت محصولات فول پولیش مرتفع شده و صادرات بلافاصله از سر گرفته شد. 

وی در خصوص میزان صادرات عنوان کرد: در شهریور ماه ۹۸، میزان صادرات صورت گرفته به روسیه ۶۲۸ هزار دلار بود و در مهر ماه جاری نیز ادامه داشت. صادرات به سریلانکا نیز که از فروردین ۹۸ متوقف شده بود در مهر برای اولین بار آغاز شد. 
 
تعداد بازدید : 6

مدیرعامل شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند در توضیح بیشتر محصول "پرسلان فول پولیش" اضافه کرد: تولید صادراتی این محصول در ابعاد ۶۰ در ۶۰، ۸۰ در ۸۰ و ۱۰۰ در ۱۰۰ صورت می‌گیرد که هفت شرکت قادر به تولید سایز ۸۰ در ۸۰ این محصول و تنها دو شرکت قادر به تولید سایز ۱۰۰ در ۱۰۰ آن هستند که شرکت کاشی و سرامیک الوند یکی از آنهاست. 

فکری بااشاره به درخواست بالای این محصول در بازار داخل گفت: به واسطه اتفاقات و مسائل کیفی سال ۹۷، بازار از تولید این محصول ناامید شده بود اما؛ در حال حاضر ثبت سفارشات زیاد حاکی از استقبال مجدد بازار داخل است که نوید از رشد فروش این محصول در ماه‌های پیش رو خواهد داد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: