تعداد بازدید : ۲۴۲۰
کد خبر : ۱۹۹۹۵۳
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵
مدیریت بانک کشاورزی در هفته‌های اخیر به‌خاطر عدم اجرای تعهداتش در ماجرای «کارخانه آذرآب و حقوق کارکنان این شرکت» در راس خبر‌ها بود.

یک بانک دولتی، صورت‌های مالی خود را تکذیب کرد!

به گزارش بورس‌نیوز، بانک کشاورزی که روز گذشته سند امضا شده توسط مدیرعامل و هیات‌مدیره مبنی بر پرداخت پاداش نجومی به مدیران ارشد خود در رسانه‌ها به‌صورت گسترده منتشر شد، در اقدامی عجیب و بیانیه‌ای شدیداللحن، ضمن تکذیب اصالت سند مذکور، ماجرا را یک غلط تایپی دانست و به گفته مدیر حقوقی این بانک، رقم واقعی پاداش مذکور حدود ۶۰۰ میلیون تومان است!

بر اساس صورت‌های مالی بانک کشاورزی که امضای مدیرعامل و هیات مدیره و مهر سازمان حسابرسی هم دارد، میزان زیان انباشته این بانک در پایان سال گذشته با رشدی ۴۳ درصدی به ۸ هزار و ۳۴۳ میلیارد تومان افزایش یافته و در صورت تداوم این شرایط، شاخص فوق از رقم ۱۰ هزار میلیارد تومان هم خواهد گذشت؟! اما حقوق، مزایا و پاداش (و لو در اندازه‌ای که کیخسروی، رئیس اداره حقوقی بانک کشاورزی اعلام کرده) برای مدیرعامل و هیئت مدیره‌ای که صورت‌های مالی خود را با اغلاط تایپی منتشر می‌کنند و به‌جای عذرخواهی از افکار عمومی به تهدید رسانه‌ها می‌پردازد و سند امضا شده خود را در روز روشن انکار می‌کنند، جای بسی تامل دارد.

یادآور می‌شود مدیریت بانک کشاورزی در هفته‌های اخیر به‌خاطر عدم اجرای تعهداتش در ماجرای «کارخانه آذرآب و حقوق کارکنان این شرکت» در راس خبر‌ها بود و در چنین شرایطی حمایت وزیر جهاد کشاورزی، وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی از روح‌اله خدارحمی (مدیرعامل بانک کشاورزی) جای سوال جدی دارد.

تعداد بازدید : 30
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: