تعداد بازدید : ۱۵۹۴
کد خبر : ۱۹۹۹۶۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
با به صدا در آمدن زنگ بیمه در روز یکشنبه ۱۹ آبان ماه توسط رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یکی از دبستان‌های تهران، همزمان زنگ بیمه در شهرستان محمودآباد استان مازندران توسط بیمه معلم با هدف فرهنگ سازی و تعمیم فرهنگ بیمه به صدا درآمد.

به گزارش بورس نیوز، این مراسم با حضور فرمانداری محموداباد، مدیران استانی صنعت بیمه، مسئولان ارشد آموزش و پرورش، رییس تعاون و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش، رئیس اداره آموزش و پرورش محمودآباد، در دبستان شهید عبدی روستای بائوده از توابع این شهرستان برگزار شد.
مراسم با تلاوت آیات قرآن، پخش پیام محمد ابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم و سرود سازمانی بیمه معلم در فضایی شاد و نوآورانه اغاز و با سخنرانی مدیر مدرسه ادامه یافت.
در ادامه جعفر خطی دیزآبادی، مدیر شعبه بیمه معلم استان مازندران با اشاره به اهمیت بیمه در زندگی خطاب به دانش اموزان عنوان کرد: پوشش‌های بیمه‌ای مسلماً می‌تواند در زندگی آرامش و آسایش خاطر ایجاد کند.
مراسم زنگ بیمه، جبران حلقه گمشده گسترش ضریب نفوذ بیمه است.
در ادامه این مراسم معاون فرماندار شهرستان محمود اباد ضمن تاکید بر ضرورت تعمیم فرهنگ بیمه در جامعه گفت: من بیمه را صنعت نمی‌دانم فرهنگی می‌دانم که توجه به آن در کشورمان کمرنگ است.
معاون فرماندار محمود اباد تصریح کرد: اگر کشوری به توسعه فرهنگی رسیده است یقینا بیمه یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار آن بوده است لذا مجموعه همکارانم در فرمانداری محمودآباد با علم به اهمیت جایگاه بیمه در کشور و استان در این‌مراسم شرکت کردیم.
وی با بیان این که اگر تاکنون ضریب نفوذ بیمه در استان مازندران به حد مطلوب نرسیده و یقینا در ترویج‌آن کم کاری صورت گرفته، خاطر نشان ساخت: بدون شک برگزاری چنین مراسمی با عنوان زنگ بیمه در مدارس جبران این حلقه گمشده را خواهد کرد.
معاون فرماندار محمودآباد در ادامه تصریح کرد: به نمایندگی از فرماندار محموداباد از مدیریت بیمه معلم استان مازندران بابت برگزاری این مراسم فاخر در شهرستان محمودآباد تشکر می‌کنم.
نواختن زنگ بیمه در ۱۰۰ مدرسه در سال آینده
مشاور و رئیس دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران، ضمن تقدیر از همکاری بیمه معلم در اجرای این مراسم گفت: بیمه معلم استان مازندران و اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران ارتباط خوب و تعامل دو سویه با یکدیگر دارند.
مشاور و رئیس دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران با اشاره به حرکت قابل تقدیر صنعت بیمه در امر تعمیم فرهنگ بیمه گفت: امیدواریم بتوانیم سال آینده در ۱۰۰ مدرسه سراسر استان نواختن زنگ بیمه را برگزار کنیم تا نقشی مهم در حوزه توسعه فرهنگ بیمه‌ای استان داشته باشیم.
رئیس دفتر و مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران با بیان اینکه در کشور‌های توسعه یافته توجه و التزام به صنعت بیمه امری ضروری است، گفت: در همین راستا آموزش و پرورش بر خود لازم می‌داند که جهت گسترش فرهنگ بیمه در کنار بیمه معلم قرار گیرد و در ادامه مدیر اداره آموزش و پرورش محمودآباد نیز، اهمیت بیمه عمر و زندگی را متذکر شد؛ بنابراین گزارش، بخشی از برنامه نیز با طرح سوال بیمه‌ای و ارائه جوایز خاص به دانش آموزان و والدین ایشان، همراه بود.
گفتنی است ایجاد برنامه شاد و متنوع، از شاخص‌های مهم این مراسم بود که در این راستا علاوه بر اجرای گروه موسیقی محلی، به تمامی دانش آموزان مدرسه، هدایایی از طرف بیمه معلم اهدا شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: