تعداد بازدید : ۳۲۴۶
کد خبر : ۲۰۰۲۰۶
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به کاریزمایی که کارگزاری برای یک سبدگردان ایجاد کرد تا شایعاتی از نوع افزایش سرمایه.

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها امروز شنیده که بسته‌ای به مقصد ملاصدرا پُست شده که گویا یکی از کارگزاری‌ها خرید و فروش شده و باید مُهر تایید اهالی ملاصدرا بر آن زده شود، حال باید دید که این سبدگردان با توجه به رونق معاملات بازار‌سرمایه می‌تواند از این کارگزاری کره بگیرد یا خیر.

وقتی پای خیلی‌ها گیر است...

سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که ۳ تن از مدیران اسبق وزارت بهداشت بازداشت شده‌اند که علت این بازداشت، فساد در پرونده یکی از شرکت‌ها و سهامداری یکی از پالایشگاه‌های بورسی بوده است.
همچنین ۵۰ دانشگاه علوم پزشکی نیز در میان سهامدار شرکت مذکور دیده می‌شوند، گویا تمامی سهام و سود سال‌های ۸۷ تا ۹۲ سهامداری در پالایشگاه نفت اصفهان هم به شرکت مذکور انتقال یافته است.

صد رحمت به روس‌ها
با وجود تمام حمایت هایی که در چند سال گذشته، از همسایه شرقی و غربی مان بعمل آوریم، حالا که پای تجارت آزاد به میان آمده، عراق و افغانستان تمایلی به انعقاد قرارداد تعرفه ترجیحی نشان نداده اند. صد رحمت به روس ها که قرارداد تعرفه ترجیحی را امضا کردند و اندونزی و مالزی که فعلا پای میز مذاکره نشسته اند.

شنیده ها و شایعات امروز، " غير معتبر و فقط جهت بررسی"
خبر‌ها حاکی از افزایش سرمایه ۲۲۰۰درصدی «خودرو» از محل زمین و زیر مجموعه سرمایه‌گذاری‌ها دارد اما این دروغ را راست ندانید شاید... 

افزایش سرمایه «خساپا» ۲۲۰درصد گفته شده و باید منتظر اعلام رسمی از طریق شرکت باشیم.

«رنیک» علاوه بر افزایش سرمایه‌ای که اعلام شده است خبر‌ها مبنی بر تعدیل سود از محل نرخ تسعیر ارز ۳۰۰-۳۵۰ تومانی برای هر سهم حکایت دارد.

شنیده‌ها از دو پالایشی «شبریز» و «شبندر» حکایت از افزایش سرمایه این دو شرکت از محل سود انباشته دارند.

شنیده‌ها حاکی از صحبت‌های افزایش سرمایه «شپلی» در مجمع هفتگی هیئت مدیره به مقدار ۱۸۰درصد از تجدید ارزیابی بوده و گفته می‌شود این افزایش سرمایه تا انتهای ۹۸ عملیاتی خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: