تعداد بازدید : ۳۱۷۲
کد خبر : ۲۰۰۳۵۰
رییس هیات مدیره شرکت آذرآب تاکید کرد:
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
مدیران قبلی که حدود 31 درصد سهام کارخانه را داشتند مجموعه آذرآب را گروگان گرفتند به گونه‌ای که در یک مثال کوچک، آنها از صندوق کارخانه 50 میلیارد تومان برای خرید و فروش سهم به بورس می‌برند و بعد از آنکه سهام‌های خریداری شده افت می‌کند 20 میلیارد تومان پول را خارج کرده و تا به امروز پول را هم برنگرداندند.

به گزارش بورس نیوز، احمد قلعه‌بانی، رئیس هیأت مدیره شرکت آذرآب:
به‌دلیل مشکلاتی که برای این مجموعه پیش آمده خیلی از مجموعه‌ها حاضر به سفارش دادن به آذرآب نیستند.


وی افزود: ظرف 10 روز آینده حقوق شهریور و مهرماه پرداخت خواهد شد اما ما نمی‌دانیم با طلب‌هایی که بعضاً بیش از 4 سال مانده است چه کنیم؟ مدیران قبلی که حدود 31 درصد سهام کارخانه را داشتند مجموعه آذرآب را گروگان گرفتند به گونه‌ای که در یک مثال کوچک، آنها از صندوق کارخانه 50 میلیارد تومان برای خرید و فروش سهم به بورس می‌برند و بعد از آنکه سهام‌های خریداری شده افت می‌کند 20 میلیارد تومان پول را خارج کرده و تا به امروز پول را هم برنگرداندند.

وی تصریح کرد: در پروژه ستاره خلیج فارس ما دست خالی و بدون پول کار کردیم چرا که وزارت نفت قبل از آنکه روند پروژه مدیران قبلی را بررسی کند 80 میلیون یورو پرداخت کرده است. این پول را کسی ندیده و سؤال این است که چرا وزارت نفت قبل از آنکه پیشرفت فیزیکی را ببیند پول پرداخت کرده است؟ آن پول چرا وارد کارخانه نشده است؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: