تعداد بازدید : ۱۱۲۴
کد خبر : ۲۰۰۵۳۹
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
قیمت رو آوردین پایین تا خریداتونو انجام بدین، بلافاصله دو ریال که بره بالا عین کفتار ( اگه به کفتار توهین نشه) میفروشین، خب بنده به عنوان متخصص و مدرس بازار که سالیان زیادی در دانشگاه ایران و حتی خارج از ایران بازار تدریس کردم، این یک امر معمول و به حق هر سازمان و نهاد غیر دولتی و اشخاص است که از فرصتهای موجود استفاده کنند، و حتی برای خودشان فرصتی بوجود بیارن، اما چرا لجن پراکنی میکنید و منت سر ملت میذارین که دارین کمک میکنین، به رفتار شما چه خوشتان بیاید، و چه نیاید مصداق لومپنیزم در فرنگ گفته میشود، که بدون شک خوشتان میآید. کارهایتان فقط از ملا و آخوند بر میآید، یا فرزندانی از زنان صیغه ای این قشر که ما در علم اقتصاد به آنها اقشار یا گروه های پست میگوئیم، طبیعطا گروه های پست اعمال و رفتار پست و کثیفی انجام میدهد. ولو حرفای بسیار زیبا هم بزنند، که در اون صورت به مراتب خطرناکتر و کثیف تر خواهند بود.

(مسئلتون: بنده کلیپی دیدم که یک آخوند وارد باغی شد که ظاهرن مال خودش بود، سگی در آنجا بسته بود و انگار آموزش دیده بود که ترتیب آخوند را بدهد، آخوندک 4 دست و پا شد و سگ ترتیب آخوند را داد، آخوند ماتحت خودش را با عبای خودش پاک کرد و رفت مسجد برای نماز مغرب و عشاء و سخنرانی، تا اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد، چون این آخوند داره رفتار طبیعی خودشو که همه به نوعی انجام میدن رو انجام میده، ولی مشکل اونجا بود که رفت بالای منبر و گفت مسلمانان نباید به سگها آسیب بزنند )
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: