تعداد بازدید : ۸۹۱
کد خبر : ۲۰۰۵۹۴
مدیر نظارت و بازرسی فرابورس:
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
مدیر نظارت و بازرسی فرابورس گفت: متوسط ارزش معاملات برخط چه در سمت خرید و چه در سمت فروش به طور نرمال ۶۰ تا ۶۵ درصد بوده و با توجه به بررسی‌های فرابورس مشخص شد که روز گذشته نیز ارزش معاملات در همین بازه بوده است.

متوسط ارزش معاملات برخط، ۶۰ تا ۶۵ است

به گزارش بورس نیوز، سروش خواجه حق‌وردی در این باره که روز گذشته ۲۶ آبان‌ماه اعتراضاتی در خصوص معاملات آنلاین به دلیل قطعی اینترنت مطرح شد، اظهار کرد: اعتقاد عده‌ای بر این بوده که به دلیل مشکل اینترنت و عدم دسترسی به سامانه معاملاتی، برخی از معامله‌گران، امکان خرید یا فروش نداشته‌اند.

 وی افزود: متوسط ارزش معاملات برخط چه در سمت خرید و چه در سمت فروش به طور نرمال ۶۰ تا ۶۵ درصد بوده و با توجه به بررسی‌های فرابورس مشخص شد که روز گذشته نیز ارزش معاملات در همین بازه بوده است.

مدیر نظارت و بازرسی فرابورس ایران فرض مطرح شده درباره مشکل معاملات برخط را رد و بیان کرد: بررسی‌های معاملات روز گذشته در ساعات مختلف بازار نشان‌دهنده این است که مشارکت معامله‌گران برخط در ارزش معاملات در بازه‌های ۹:۰۰ تا ۱۰:۰۰ و ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۰۰ بیشتر از باقی ساعات بازار بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: