تعداد بازدید : ۲۱۳۸
کد خبر : ۲۰۰۷۰۸
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به «ب» هایی که سرمایه های مردم را سوزاند و وعده‌های که باید از آن ترسید!

«ب» های سرمایه آب کن! سریال غافلگیری ها ادامه دارد

به گزارش بورس‌نیوز، بعد از اجرای افزایش نرخ بنزین، هراس سهامداران از احتمال قطعی شدن شایعه اخذ مالیات از بازار سرمایه جدی‌تر شده! اگر چه رئیس ملاصدرا این احتمال را تکذیب کرد، ولی وقتی یاد تکذیب‌های شدید افزایش نرخ بنزین توسط آقایان تا همین چند وقت قبل بیفتیم، ناخودآگاه رعشه بر تن مان میافتد. اصولا خیلی سال است که عادت کرده ایم هرچه را تکذیب کردند، جدی تر بگیریم!

«ب» های سرمایه آب کن!

هنوز یادمان نرفته بعضی آقایان چطور وعده حمایت از بورس را دادند و چطور به فاصله کوتاهی بعد از این وعده های تو خالی، بخشی از سرمایه‌های مردم در بورس تهران سوخت! البته «بورس» تهران نخستین‌بازار پول‌سوز نبود و چند ماه قبل هم «بازار ارز»، رکب بدی به سرمایه‌گذاران زد.

«بنزین» شوک دوم به مردم بود و حتی در گوشی گفته‌اند تا بخواهید از شوک افزایش نرخ بنزین خلاص شوید، «برق» را گران خواهیم کرد. خلاصه سریال غافلگیری در اقتصاد ما ادامه خواهد داشت...

کفگیری که فقط روبل بالا میاورد

داروسازان هم این روزها مرتبا غر می زنند که از «روبل» و «یوآن» خسته شده ایم، پس یورو کجاست؟ در جواب هم می‌شنوند که همین است که هست، ارز ارزان می دهیم، دندانش را نشمرید!

تولیدکنندگان و واردکنندگان دارو سفت و سخت دنبال حذف ارز دولتی هستند تا شاید با فراغ بال بیشتری فعالیت کنند. کفگیر دولت هم که وعده تامین ارز دولتی صنعت دارو را داده، گویا فقط به پول روس ها و چشم بادامی‌ها گیر می‌کند و خبری از ارزهای دیگر نیست اما؛ تا اسم حذف ارز دولتی به میان می آید، خود آقایان که صابون بد حسابی دولت برایشان حسابی آشناست، مخالفت می‌کنند و می‌گویند اگر بیمه‌ها را به دولت پاس دهیم به این راحتی نمی‌توانند طلب خود را وصول کنند و در نهایت، بیمار می ماند و کاسه چه کنم....

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: