تعداد بازدید : ۱۴۷۶
کد خبر : ۲۰۰۷۴۹
زیان ۱۰۷ریالی هر سهم "مرقام" بررسی شد؛
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
درآمد‌های عملیاتی شرکت با رشد اندک ۳درصدی نسبت به سال گذشته به ۱.۱۲۰میلیارد ریال رسیده است.

زیان ۱۰۷ ریالی هر سهم

به گزارش تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز،  شرکت ایران ارقام بر اساس صورت‌های مالی سالیانه حسابرسی نشده شرکت و در سال مالی منتهی به پایان شهریورماه امسال، زیان خالص ۵۳میلیارد و ۲۰۵میلیون ریالی و معادل ۱۰۷ریال به ازای هر سهم را محقق کرده است.

به‌این‌ترتیب جمع زیان انباشته این شرکت تا پایان شهریورماه امسال به ۲۰۴میلیارد و ۸۶۹میلیون ریال و معادل ۴۰درصد از سرمایه ثبت‌شده شرکت رسیده است.

زیان 107 ریالی هر سهم

درآمد‌های عملیاتی شرکت با رشد اندک ۳درصدی نسبت به سال گذشته به ۱.۱۲۰میلیارد ریال رسیده است. با توجه به حاشیه سود اندک شرکت و شناسایی ۱۳۲میلیارد ریال زیان تسعیر ارز در بخش سایر هزینه‌های عملیاتی، شرکت بازیان عملیاتی مواجه شده است.

فروش دستگاه‌های ‌ای تی ام و خدمات مربوط به پشتیبانی این دستگاه‌ها و همچنین سایر خدمات نرم‌افزاری و پشتیبانی شرکت، بخش عمده درآمد‌های عملیاتی را تشکیل داده است.

لازم به ذکر است که شرکت در سال گذشته مبلغ ۸۴میلیارد ریال سود غیرعملیاتی از محل فروش دارایی‌های ثابت شناسایی نموده است که با توجه به‌احتمال عدم تکرار این بخش از سود شرکت در سال‌های آتی، افزایش زیان شرکت قابل‌انتظار خواهد بود.

با توجه به قیمت فعلی ۶.۰۰۰ریالی سهام شرکت و کسب زیان در سال جاری و رشد زیان انباشته و همچنین عدم وجود چشم‌انداز تحول در کسب‌و‌کار شرکت، به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاری در سهام شرکت در قیمت‌های فعلی ازجمله سرمایه‌گذاری‌های بسیار پر ریسک ارزیابی گردد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
سلام این شرکتها دوهزار سال دیکه هم نواوری نخواهند داشت وهمینجوری دوست دارند ادامه دهند وسرمایه مردم را درکوره سرمایه سوزی بورس نابود کنند وکرنه مسکن وزمین بهترین سرمایه کذاری هست نسبت به بورس ومزایای بیستری نسبت به بورس دارد زمین ومیکن دراین کشور بی منطق وفاسد
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: