تعداد بازدید : ۵۶۱
کد خبر : ۲۰۰۷۸۱
شفاف‌سازی از سوی این داده‌پرداز ارائه شد؛
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
این شرکت داده‌پردازی شفاف‌سازی "فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و گارانتی تجهیزات رده بزرگ" را منتشر کرد.

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت داده پردازی ایران با نماد "مداران" نتایج شرکت در مناقصه به تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ مبنی بر " فروش، نصب و راه اندازی، آموزش و گارانتی تجهیزات رده بزرگ" را شفاف‌سازی کرد.

در شرح مناقصه آمده است که عطف به اطلاعات مندرج در صفحه ۳۹ گزارش تفسیری حسابرسی نشده منتشر شده در تاریخ ۹۶/۰۷/۳۰ یه اطلاع سهامداران محترم می‌رساند پس از بازگشایی پاکات شرکت در مناقصه در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۹ و پس از بررسی‌های مناقصه گذار و پیگیری‌های شرکت نتیجه مناقصه به صورت رسمی به شرکت ابلاغ و پیش نویس قرارداد جهت امضاء ارسال شد.

مبلغ قرارداد ۳۵۹.۰۰۰ میلیون ریال است که حدود مبلغ ۳۳۰.۰۰۰ میلیون ریال از آن در سال جاری تحقق خواهد یافت. تاثیرات این قرارداد در پیش بینی سال ۹۸ در گزارش تفسیری حسابرسی شده ۶ ماهه منتهی به ۹۶/۰۶/۳۱ منعکس خواهد شد.

همچنین تضامین ارائه شده باید پس از امضاء قرارداد شرکت، ۱۰ درصد ضمانتنامه حسن انجام تعهدات و در صورت دریافت پیش پرداخت معادل مبلغ دریافتی ضمانتنامه ارائه نماید. با امضای قرارداد و تحویل ضمانت نامه‌های پیش گفته ضمانت نامه شرکت در مناقصه توسط مناقصه گذار به شرکت عودت خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: