تعداد بازدید : ۵۰۱
کد خبر : ۲۰۰۸۸۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
"خوساز" درباره اهداف خود در مورد تولید و فروش محصولات اعلام کرده که در نظر دارد پروژه‌های جدید به منظور افزایش سبد محصولات را در برنامه‌های خود قرار دهد.

زیان خالص بیش از  ۲۵میلیارد ریال در

به گزارش بورس نیوز، شرکت محورسازان ایران خودرو صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۶ماهه خود را با زیان ۲۳ریالی منتشر کرده است.

این شرکت در گزارش منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸، زیان عملیاتی را ۲۹میلیارد ریال، زیان خالص را ۲۵میلیارد و ۲۷۲میلیون ریال و زیان انباشته را ۲۰۸میلیارد ریال اعلام کرد.

"خوساز" درباره اهداف خود در مورد تولید و فروش محصولات اعلام کرده که در نظر دارد پروژه‌های جدید به منظور افزایش سبد محصولات را در برنامه‌های خود قرار دهد. همچنین پروژه SBU به منظور کنترل و کاهش هزینه‌های سازمان، ایجاد بستر مناسب در جهت اخذ گرید A ساپکو، اجرای سیستم خودکنترلی و بازنگری کلی فرآیند‌های سازمان با هدف کاهش فعالیت‌های موازی و افزایش بهره وری را در برنامه‌های خود قرار دهد.

این شرکت در نظر دارد بازنگری کلی در فرآیند‌های سازمان باهدف کاهش فعالیت‌های موازی و افزایش بهره وری داشته باشد و فرآیند‌های تولید به ویژه بخش‌های ماشین کاری، به منظور کاهش هزینه و حذف توقفات تولید با هدف استفاده بهینه از منابع درون سازمان را بهبود دهد.

"خوساز" با توجه به اهتمام هیات مدیره مبنی بر افزایش سهم تولید شرکت از سبد محصولات ایران خودرو و همچنین سایر اقدامات لازم جهت برون رفت از شرایط فعلی پیگیری‌های شرکت مبنی بر افزایش تعدیل نرخ فروش محصولات و داخل سازی بخشی از قطعات و ... در دست اقدام است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: