تعداد بازدید : ۱۳۱۴
کد خبر : ۲۰۰۹۱۳
کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
امیدوارم دولت در لایحه بودجه معقول عمل کند. کاهش وابستگی بودجه به درآمد فروش نفت، به معنای اعمال فشار بر سایر بخش ها است و ممکن است افزایش سایر هزینه های مردم را در پی داشته باشد.

دو ابهام پیش روی بازار

به گزارش بورس نیوز با وجود تداوم قطعی اینترنت، بازار سرمایه اما هفته سبزی را آغاز کرده است.

نوید خاندوزی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازار و پیش بینی روند آتی بیان کرد: بازار سرمایه به دنبال آرامش است و اگر به آرامش دست یابد، قطعا وضعیت بهتری پیش رو خواهد داشت. قطعی اینترنت آثاری هم در چند روز اخیر، در بازار سرمایه داشته و با رفع این مشکل، در شروع هفته اوضاع آرام تری خواهیم داشت.

وی افزود: دو عامل در ایجاد آرامش در بازار سرمایه در کوتاه مدت موثر است. گزارش های عملکرد ماهانه شرکت ها و لایحه بودجه ۹۹ که اگر این دو مورد همراه با اتفاقات عجیب و غریب نباشد، می توانند به ایجاد آرامش بازار سرمایه کمک کنند. به گزارش های عملکرد ماهانه شرکت ها چندان خوشبین نیستم؛ اما امیدوارم دولت در لایحه بودجه معقول عمل کند. کاهش وابستگی بودجه به درآمد فروش نفت، به معنای اعمال فشار بر سایر بخش ها است و ممکن است افزایش سایر هزینه های مردم را در پی داشته باشد.

این کارشناس بازار سرمایه در توصیه به سهامداران گفت: به سهامداران توصیه می شود تا ابهامات موجود در مورد گزارش های عملکرد ماهانه شرکت ها و جزییات لایحه بودجه رفع نشده، در معاملات خود صبورانه تر عمل کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: