تعداد بازدید : ۴۹۷
کد خبر : ۲۰۰۹۷۸
رکوردی که در آبان‌ماه به ثبت رسید؛
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
مشکلات صادراتی شرکت‌های گروه روی همچنان ادامه دارد و بر اساس اعلام این شرکت، ۲۲۰تن از محصولات شرکت به بازرگانی توسعه صنعت روی تحویل شده که تاکنون گزارش فروشی از آن دریافت نشده است.

فروش تنها 20 تن محصول توسط

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت فرآوری مواد معدنی ایران، این شرکت در ماه گذشته نیز عملکرد ضعیفی در فروش داشته و تنها ۲۰ تن از محصول شمش روی آن به فروش رسیده است.

فروش تنها 20 تن محصول توسط

مشکلات صادراتی شرکت‌های گروه روی همچنان ادامه دارد و بر اساس اعلام این شرکت، ۲۲۰ تن از محصولات شرکت به بازرگانی توسعه صنعت روی تحویل شده که تاکنون گزارش فروشی از آن دریافت نشده است.

جمع فروش تجمیعی شرکت از ابتدای سال تا پایان آبان ماه به ۲.۰۶۱ تن رسیده که ۳۲ درصد کمتر از مقدار فروش آن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

مبلغ فروش تجمیعی شرکت نیز در دوره ۸ ماهه به ۵۵۴ میلیارد ریال رسیده که نشان دهنده کاهش ۱۸ درصدی آن نسبت به دوره مشابه پارسال است.

به نظر می‌رسد که شفاف سازی مدیران شرکت در خصوص علل افت سنگین مقادیر فروش علی رغم تولید مطلوب شرکت و برنامه‌های احتمالی آنان در خصوص جایگزینی بازار‌های صادراتی، ضروری باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: