تعداد بازدید : ۱۳۰۰
کد خبر : ۲۰۱۴۳۵
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
سهام غیرمدیریتی سه شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش، پتروشیمی ممسنی و سرمایه‌گذاری جامی به ترتیب در روز‌های ششم، نهم و دوازدهم ماه جاری به‌صورت عرضه عمده در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

عرضه عمده سهام سه شرکت در راه فرابورس

به گزارش بورس نیوز، بر اساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار‌های خارج از بورس فرابورس سهام غیرمدیریتی سه شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش، پتروشیمی ممسنی و سرمایه‌گذاری جامی به ترتیب در روز‌های ششم، نهم و دوازدهم ماه جاری به‌صورت عرضه عمده در فرابورس ایران عرضه می‌شود.

بر این اساس، ۴.۵ درصد از سهام شرکت آزمایش در تابلو نارنجی بازار پایه فرابورس، به ارزش بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال و قیمت پایه هر سهم ۷۶۵۳ ریال، چهارشنبه ۶ آذرماه جاری به‌صورت نقد و عمده به فروش خواهد رسید و کارگزاری بانک پاسارگاد کارگزار عرضه‌کننده این واگذاری خواهد بود.

همچنین ۱.۵۲ درصد از سهام غیرمدیریتی پتروشیمی ممسنی مندرج در تابلو زرد بازار پایه فرابورس ایران به ارزشی بالغ‌بر ۵۳ میلیارد ریال و قیمت پایه هر سهم ۲۵۲۰ ریال عرضه می‌شود. این در حالی است که این میزان سهام ۲۱ میلیون سهم این شرکت را شامل می‌شود و روز شنبه ۹ آذر مورد خریدوفروش قرار خواهد گرفت و کارگزار عرضه‌کننده این معامله نیز کارگزاری توسعه فردا خواهد بود.

افزون بر این در روز سه‌شنبه (۱۲ آذر)، ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار سهم شرکت سرمایه‌گذاری جامی با نماد "وجامی۴"، مندرج در تابلو زرد بازار پایه به‌طور عمده و نقد به فروش خواهد رسید. این تعداد سهم که معادل ۴.۹۲ درصد از سهام کل شرکت است، دارای ارزشی بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال بوده و کارگزاری بانک تجارت، شرکت کارگزار این معامله خواهد بود. قیمت پایه هر سهم شرکت سرمایه‌گذاری جامی ۲۵ هزار و ۵۰۰ ریال تعیین‌شده است.

در هر سه عرضه عمده پیش‌رو ۱۰ درصد از کل مبلغ به‌عنوان سپرده حضور در رقابت تعیین شده و شرایط پرداخت ثمن معامله در این سه عرضه عمده به‌صورت نقد و با رویه جاری تسویه و پایاپای (t+۲) خواهد بود.

گفتنی است؛ یک میلیون و ۱۷۰ هزار سهم معادل ۳.۹۷ درصد از سهام شرکت پشم‌بافی توس نیز امروز در نماد "نتوس۴" به طور عمده و نقد روی میز معامله قرار می‌گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: