تعداد بازدید : ۱۲۴۸
کد خبر : ۲۰۱۵۷۴
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌و‌نیم امروز نیم نگاهی دارد به شلوار دولتی‌دوزی که نه جیب دارد و نه کیف پول و همیشه چشم به دست مردم برای حساب کردن دنگ مالیات است.

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که دولتی که آنقدر بر مالیات تاکید دارد، شرکت‌های زیرمجموعه آن تنها در ۶ ماهه اول امسال تنها ۰.۲۵ درصد مالیات دادند! مگر می‌شود فقط از جیب همسایه مالیات برداشت و بگوییم اینکه مال خودمان، در جیبمان، مال شما هم، در جیب‌مان.

جالب است که آنها که شعار تکیه بر درآمد مالیاتی به جای درآمد صادرات نفت سر می‌دهند، فقط روی جیب مردم حساب باز کرده‌اند و خودشان در حدی مالیات می‌دهند که ندهند بهتر است.

کوره فولادی‌ها، داغ شد

این روزها در میان افزایش قیمت‌های بی‌حساب و کتاب سر به فلک کشیده، باید فولاد را هم به لیست گران شده‌ها اضافه کرد. ‌
قیمت محصولات فولادی از جمله میلگرد روند صعودی داشت و فعالان این حوزه افزایش قیمت‌ها را ناشی از کمبود مواداولیه می‌دانند؛ فولادی‌ها در حالی تعرفه ۲۵درصدی صادرات سنگ‌آهن را کافی نمی‌دانند که سنگ‌آهنی‌ها کلا درخواست لغو تعرفه صادرات را دارند.
خلاصه که در این یک بام و دو هوا هر کس سنگ خود را به سینه می‌زند و در نهایت هم بار گرانی بر دوش مردم افکنده خواهد شد.

بیمه‌ای که رسانه می‌خواهد!

در حالی که بیمه مرکزی، گویا مترصد راه‌اندازی یک پایگاه خبری اختصاصی برای خود زده باید عرض کنیم که بیمه محترم، کلیه پورتال‌های آماری خود را به حال خود رها کرده‌اید لطفا اول زاییده نخست را بزرگ کنید تا به بعدی برسید، بچه پشت سرهم اصلا خوب نیست؛ حالا قرار است از طریق رسانه اختصاصی که اتفاقا مدیر روابط عمومی برکنار شده این مجموعه مسئول راه اندازی آن شده، قرار است چه چیزی ارایه شود، مشخص نیست.

اینترنتی که همه نوع خسارت آورد

طبق خبرها قطعی اینترنت ۲۹۵۰ میلیارد تومان خسارت به کسب و کارهای آنلاین تحمیل کرده و گفته می‌شود خسارت ناشی از افت جایگاه سایت‌ها در رنکینگ جهانی چند برابر این موضوع است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: