تعداد بازدید : ۴۲۰
کد خبر : ۲۰۱۶۴۳
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور در سفر به جنوب کشور و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از مجتمع پتروشیمی جم و فاز دو این شرکت بازدید کرد.

به گزارش بورس نیوز،مرتضی بانک، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور در سفر خود به عسلویه از پتروشیمی جم و فاز ۲ این شرکت بازدید کرد و در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به گفتگو با مدیران ارشدو روسای پتروشیمی جم نشست.
بانک ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجتمع عظیم جم، از این مجموعه به عنوان مجموعه‌ای ارزشمند متشکل از نیروی توانمند، متخصص و با تجربه در حوزه صنعت پتروشیمی کشور یاد کرد و گفت: در اختیار داشتن نیروی متخصص و مجرب در تمامی حوزه‌ها به ویژه در صنعت استراتژیک نفت، گاز و پتروشیمی بسیار حائز اهمیت است و در کنار اعداد و ارقامی که به عنوان داشته‌ها و سرمایه‌ها عنوان می‌شود این سرمایه عظیم از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باعث افتخار کشور است.
وی همچنین به تاثیر چشم گیر عسلویه و منطقه پارس جنوبی در اقتصاد کشور اشاره کرد و تسریح کرد: اقداماتی که در این محدوده انجام شده نه تنها در کشور که در دیگر نقاط جهان نیز بی نظیر است و مدیران و مسئولان کشور باید توجه ویژه‌ای به این اقدامات داشته و قدردان زحمات کارکنان این خطه ارزش آفرین باشند.
محمد رضا سعیدی، مدیر عامل پتروشیمی جم در این نشست به ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های این مجتمع عظیم پرداخت و مشاور رئیس جمهور و هیأت همراه را در جریان دستاورد‌های شرکت و پیشرفت پروژه‌های آن قرار داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: