تعداد بازدید : ۴۳۲
کد خبر : ۲۰۱۹۰۲
در صورت های مالی مشاهده شد؛
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
شرکت توکاریل در صورت های مالی خود سود خالص را ۴۶۶میلیارد ریال اعلام کرد.

سود خالص را ۴۶۶میلیارد ریال

به گزارش بورس نیوز، شرکت توکاریل توانست در ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور سال جاری به ازای هرسهم ۲۳۲ریال سود بسازد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی قبل ۱۳۰درصد افزایش سودآوری داشته است.

این شرکت سود عملیاتی دوره ۶ماهه را ۵۵۶ میلیارد ریال اعلام کرد که معادل ۹۲درصد افزایش، سود خالص را ۴۴۵میلیارد ریال که معادل ۱۱۷درصد و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی را ۲هزار و ۱۶۴میلیارد ریال با افزایش ۲۶۱درصدی منتشر کرد.

"توریل"در صورت‌های مالی شرکت اصلی نیز سود هرسهم را نیز ۲۳۲ریال اعلام کرد. علاوه بر این سود عملیاتی شرکت اصلی ۴۷۰میلیارد ریال، سود خالص را ۴۶۶میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره را ۲هزار و ۲۰میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت درآمد محقق شده از قرارداد‌های دوره مالی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را ۲هزار و ۵۱۱میلیارد ریال اعلام کرده است. سود ناخالص شناسایی شده از این محل نیز به ۴۹۸میلیارد و ۲۱۱میلیون ریال رسیده است.

از سوی دیگر این شرکت برای ۶ماهه دوم سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ درآمد حاصل از قررا داد‌ها را ۴هزار و ۴۳۲میلیارد ریال منتشر کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: