تعداد بازدید : ۴۹۷
کد خبر : ۲۰۱۹۰۵
در صورت‌های مالی ۶ ماهه اتفاق افتاد؛
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
این شرکت سود عملیاتی دوره مالی مورد گزارش را ۱۹۴میلیارد ریال اعلام کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۱۴۳درصد افزایش یافته است.

به گزارش بورس نیوز، شرکت کشت و دام قیام اصفهان در اطلاعات و صورت‌های مالی ۶ماهه خود اعلام کرد سود هر سهم ۷۲۶ریال رسیده است. این رقم در حالی اعلام شد که در دوره مالی سه ماهه سود هر سهم ۲۲۰ریال محقق شده بود.

این شرکت سود عملیاتی دوره مالی مورد گزارش را ۱۹۴میلیارد ریال اعلام کرد و در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته ۱۴۳درصد افزایش یافته است.

همچنین سود خالص را با رشد ۱۳۷درصدی مبلغ ۲۵۴میلیارد ریال و سود انباشته را ۲۵۸میلیارد ریال منتشر کرد.
از سوی دیگر در برآوردی که این شرکت از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه داشته نرخ فروش شیر از ۲۲خرداد را طبق مصوبه مورخ ۲۲خرداد۱۳۹۸ با نرخ ۲۳هزار و ۹۰۰ریال بدون احتساب جوایز تناژ، چربی و ... محاسبه خواهد شد، لذا جوایز چربی، سوماتیک، بار میکربی، پروتئین و جایزه تناژ و حامل به مبلغ پایه اضافه خواهد شد. همچنین در صورت عدم کنترل عوامل موثر در قیمت تمام شده و عدم حمایت دولت در تخصیص ارز جهت تامین نهاده‌های دامی (جو، ذرت دانه‌ای و کنجاله سویا) انتظار می‌رود هزینه مواد مصرفی نسبت به ۶ماهه اول افزایش یابد.

"زقیام" با توجه به افزایش حقوق و سربار و همچنین افزایش نرخ خرید علوفه و یونجه خشک در صورت ادامه حمایت دولت از واردات نهاده‌های دامی پیش بینی می‌شود که قیمت تمام سال جای نسبت به سال قبل رشد داشته باشد.

این شرکت در توضیحات خود به جزئیات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره پرداخته که با اشاره به هزینه‌های مالی منتهی به ۳۱خرداد۱۳۹۸ مبلغ ۱۰میلیارد و ۳۹۹میلیون ریال است که نسبت به دوره مشابه قبل (۱۳میلیارد و ۹۸۹میلیون ریال) ۳۴/۵۲ درصد کاهش یافته است.

در دوره مالی مذکور عمده خرید دارایی‌های ثابت این شرکت شامل خرید دستگاه شیردوشی، پلیت کولر، تعدادی تابلوی برق، تعدادی پمپ وکیوم شیردوشی، مخرن ذخیره خوراک دام، تانکر آبگرمکن بزرگ، الکتروموتور ۳۰ اسب و ... است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: